Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cem Garipoğlu böyle uğurlandı! Aileden ilginç taktik

11.10.2014 12:39
Garipoğlu'nun cenazesi Adli Tıp'tan alındı. Aile üyeleri gazetecilerin takibini önlemek için ilginç bir yol izledi.

Cezaevinde ölü bulunan Cem Garipoğlu'nun cenazesi Adli Tıp Kurumu'ndan alındı. Aile üyeleri gazetecilerin takibini önlemek için ilginç bir yol izledi.

GÖRÜNTÜ ALINMASINA ENGEL OLDULAR

Cenaze aracına aileden kimse binmedi. Adli Tıp Kurumu'ndan hızla çıkan cenaze aracı yaklaşık bir kilometre sonra yol kenarında durdu. Anne Tülay Garipoğlu burada cenaze aracına bindi. Bu sırada korumalar cenaze aracının arka kapısını açarak görüntü alınmasına engel olmaya çalıştı. Anne Garipoğlu ön kapıdan bindi. Cenaze aracı hızla yol aldı.

anne-garipoglu-yolda-cenaze-aracina-bindi-6575287_5070_o.jpg

 

CEM GARİPOĞLU'NUN CENAZESİ GASİLHANEYE GETİRİLDİ

Garipoğlu'nun cenazesi Karacahmet Mezarlığında bulunan gasilhaneye getirildi. Cenaze aracında bulunan anne Tülay Garipoğlu görüntülenmemek için yüzünü şal ile kapattı. Tülay Garipoğlu, cenaze aracı gasilhanenin kapısına yaklaştırıldıktan sonra inerek içeriye girdi.

Cem Garipoğlu'nun ağabeyi Levent Garipoğlu ve dayısı Sedat Erol da Karacaahmet Mezarlığı'na geldi.

anne-garipoglu-yolda-cenaze-aracina-bindi-6575287_9912_m.jpg 

ŞAKİRİN CAMİİ'NDEN UĞURLANACAK

Annesi ve diğer yakınları tarafından Karacaahmet Mezarlığı'ndaki gasilhaneden alınan cenaze, namaz için Şakirin Camii'ne getirildi. Garipoğlu'nin musalla taşına konulan tabutunun başında bir yakının beklediği görüldü. Öğle vakti kılınacak cenaze namazı için Garipoğlu ailesinin yakınları da cami avlusuna gelmeye başladı.

Bu haber toplam 4512 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri