Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cem Uzan'dan sert CHP tweeti!

03.05.2015 09:24
CHP'nin Ali Taran'la anlaşıp,"milletçe alkışlıyoruz" seçim kampanyasındaki kullanılan ayrıntılar Cem Uzan'ın dikkatini çekti. CHP'nin, 12 yıl önceki Genç Parti kampanyasını taklit etmesi üzerine Cem Uzan, "Yüzleri hiç kızarmıyor. Önce göbeklerinizi eritin

CHP'nin 7 Haziran seçimleri kampanyası için Cem Uzan'ın reklamcısıyla anlaşması, iki partinin kampanyalarında benzerliklere neden oldu. Cem Uzan'ın Genç Partisi için 12 yıl önce reklam kampanyaları yürüten Ali Taran şu an CHP için çalışıyor.

YELEKLER BİLE AYNI

Reklamcının aynı olması iki partinin kampanyalarının da benzerliğine yol açtı. 12 yıl önce Cem Uzan'ın giydiği yeleklerin aynısı bile şu an CHP'li yöneticiler için tasarlandı. Bu durum şu an firarda olan Cem Uzan'ın gözünden de kaçmadı.

‘ÖNCE GÖBEKLERİNİZİ ERİTİN’

Uzan, 12 yıl önce kendisi için tasarlanan tulumun aynısının şu an CHP'liler tarafından giyildiğini görünce Twitter üzerinden, "Benim 12 sene evvelki montlarımın aynısı. Yüzleri hiç kızarmıyor. Önce göbeğinizi eritin sonra bana benzemeye çalışın" diye tepki gösterdi.

 

Cem Uzan önceki günlerde de yine Ali Taran'ın CHP için yaptığı kampanyayı eleştirerek twitter'da şunları yazmıştı:

 

Ülkem için hayırlı olsun ancak kopyacı CHP Ali Taran’la da olsa, Fethullah Gülen desteği de olsa bu seçimlerde başarılı olamaz.

 

Hatırlarsanız ben de 2007 seçimlerinde İzmir’den aday olarak, “İzmir Başbakan çıkartacak" sloganı ile seçim kampanyası yaptım.

 

Genç Parti, ilk kez girdiği 3 Kasım 2002 seçimlerinde yüzde 7 oranında oy almıştı.Bu haber toplam 2872 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri