Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cem Uzan'dan Uğur Dündar'ı neden kovdum açıklaması

07.10.2013 12:15
Dört yıl önce Fransa'ya sığınan ünlü iş adamı, Mesut Yılmaz'ın kardeşi ile Uğur Dündar arasında geçen olayı anlattı.

TMSF tarafından tüm mallarına 2003-2004'te el konmasının ardından zor günler geçiren ve dört yıl önce Fransa'ya sığınan ünlü iş adamı ve medya patronu Cem Uzan, suskunluğunu bozdu. 

Taraf'tan Hüseyin Özay'a konuşan Cem Uzan, Uğur Dündar'la ilgili de bir iddia ortaya attı. Uzan, ofisini basan dönemin Başbakan'ı Mesut Yılmaz'ın kardeşi ile Uğur Dündar'ı yüzleştirdiğini açıkladı. Uzan'ın anlattığına göre daha sonra Mesut Yılmaz'ın kardeşi ile davalık olan Uğur Dündar, mahkemeye verdiği ifadede "Ben sadece spikerim" ifadelerini kullanmış. 

İşte Cem Uzan'ın ile ilgili o açıklamaları; 

UĞUR DÜNDAR: BEN SADECE SPİKERİM 

"Star TV ’de, Uğur Dündar dönemiydi. Bir gün Mesut Yılmaz’ın kardeşi Turgut ofisime geldi. Başladı, hakkında çıkan haberlerle ilgili konuşmaya. Bağırıp çağırıyor... “Dur” dedim, Uğur’u (Dündar) çağırdım. Uğur geldi, “Ne meseleniz varsa halledin” dedim. Anlaşamamışlar. Konu davalık oldu. Bir gün avukatlar, Uğur Dündar’ın mahkemeye verdiği ifadeyi masama getirdi. Baktım, “Ben sadece spikerim, sadece hazırlanan haberleri okurum” diye ifade vermiş. Buna çok kızdım. Bu olay, Uğur ile yollarımızın ayrılmasına neden oldu."ENSONHABER

Bu haber toplam 4246 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri