Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cemaat operasyonu onaylamıyor

03.01.2014 00:07
Star Gazetesi yazarlarından Ahmet Taşgetiren 24 Özel programında gündemi yorumladı. Taşgetiren katıldığı canlı yayında cemaatin operasyonla ilgili tavrını açıkladı.
24 TV'de Murat Çiçek'in moderatörlüğünde yayınlanan 24 özel programının bu akşamki konuğu Star Gazetesi'nde önceki gün yazılarına başlayan medyanın usta ismi Ahmet Taşgetiren oldu. 
 

 

 
CEMAAT MENSUPLARI OPERASYONU ONAYLAMIYOR
 
17 Aralık operasyonuna Cemaat mensuplarının nasıl baktığı konusunda görüşlerini açıklayan Taşgetiren, mensupların büyük kısmının bunu onaylamadığını belirtti. 
 
Taşgetiren, Cemaat mensuplarının AK Parti konusundaki düşüncelerini de şu cümlelerle açıkladı: 
 
Şu anda Cemaat'le diğer cemaatler neredeyse farklılaşmış durumdalar. Cemaat bir yerde duruyor, diğer cemaatler de hükümete yönelik kalkışı bir siyasi operasyon olarak niteliyorlar ve Hizmet camiasının durduğu yeri yadırgıyorlar. Olmaz bu diyorlar. Bu kabul edilemez. 
 
CEMAAT'E GÖNÜL VERENLERİN AK PARTİ'YLE İLGİLİ DÜŞÜNCESİ NE?
 
Aslında Hizmet camiası bünyesinde de benim gözlemlediğim çok geniş bir çevre, "bunun sonucunda AK Parti iktidarının kaybetmesi nasıl olur" dediğinizde "bu akla bile getirilmemeli" diyorlar. 
 
HAFAZANALLAH DİYORLAR
 
Mesela, "bu operasyonun neticesinde İstanbul'un kaybedilmesi nasıl olur" dediğinizde "hafazanallah" diyorlar. "Ankara'nın kaybedilmesi nasıl olur" diye sorduğunuzda "Hafazanallah" diyorlar. Böyle bir duyarlılık var. Bunun da görülmesi lazım.
 
Kaynak: Star


 

Bu haber toplam 1768 defa okunmuştur
hırsız
samet
hırsızlığı onaylıyor mu sz onaylıyor musunuz
03 Ocak 2014 Cuma 20:17
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri