Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cemaat ve Haşim Kılıçla ilgili bomba ima

29.04.2014 11:33
"Anayasa Mahkemesi ne zaman dinlendi" sorusuna yanıt veren Abdulkadir Selvi çarpıcı imalarda bulundu: Bu kadarıyla yetineyim. Gerisini arif olan anlar

İNTERNETHABER.COM
Başbakan Erdoğan'ın Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç ve mahkeme üyelerinin cemaat tarafından yasadışı şekilde dinlendiği iddiasını köşesine taşıyan Yeni Şafakgazetesi yazarı Abdulkadir Selvi çarpıcı imalarda bulundu.

BU KADARIYLA YETİNEYİM GERİSİNİ ARİF OLAN ANLAR!

Selvi "Anayasa Mahkemesi ne zaman dinlendi" sorusuyla başladığı yazısında "2010 yılında TBMM'de Anayasa değişikliğinin görüşülmesi sırasında yaşananlar gibi. İsmini bildirmekten çekinmeyen şahsın Anayasa Mahkemesi üyesine, 'Senin ne yaptığını biliyoruz' demesiyle patlak veren kriz. Bu kadarıyla yetineyim. Çünkü bu dinlemelerden sadece biri. Gerisini arif olan anlar." dedi.

İşte Selvi'nin yazısındaki ilgili bölüm:

ANAYASA MAHKEMESİ NE ZAMAN DİNLENDİ?

Başbakan, Konya ve Kayseri konuşmalarında, Anayasa Mahkemesi'nin de dinlenildiğini söyledi. Hatta Anayasa Mahkemesi'ndeki tuhaf işlerin dinlemeyle bağlantılı olabileceği imasında bulundu.

Anayasa Mahkemesi'nde tuhaf şeylerin olduğu kesin ama bunların dinlemeyle ilgisinin olup olmadığını ise bilmiyoruz.

ERDOĞAN'IN İDDİASINA KILIÇ'TAN NEDEN SES ÇIKMIYOR?

Bir başka kesin olan ise Anayasa Mahkemesi'nin dinlenildiği. Başbakan Erdoğan meydanlarda gümbür gümbür bu iddiayı gündeme getirirken, ona, 'sığ' diyenlerin, gömlek değiştirmekle itham edenlerin sesinin çıkmamasının bir nedeni var.

Çünkü dinleme konusunda Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç ve bazı üyelerin önemli bilgilere sahip olduğunu düşünüyorum.

"SENİN NE YAPTIĞINI BİLİYORUZ"

Örneğin 2010 yılında TBMM'de Anayasa değişikliğinin görüşülmesi sırasında yaşananlar gibi. İsmini bildirmekten çekinmeyen şahsın Anayasa Mahkemesi üyesine, 'Senin ne yaptığını biliyoruz' demesiyle patlak veren kriz.

Bu kadarıyla yetineyim. Çünkü bu dinlemelerden sadece biri. Gerisini arif olan anlar.

Bu haber toplam 2466 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri