Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cemaat'in Sinsi Seçim Planı!

03.03.2014 19:39
Habername.com, Cemaat'in yerel seçimler için düşündüğü "seçim planına" ulaştı.

30 Mart yerel seçimler öncesi hangi partiyi destekleyeceği yılan hikayesine dönen cemaat'in, çok stratejik bir plan içinde olduğuna habername.com ulaştı.

Cemaat bireylerinin nabzını yoklayan arkadaşımız M.Muzaffer Kaya, çok çarpıcı sonçlara ulaştı.

30 Mart yerel seçimlerinde Ak Parti hükümetini cezalandırmak niyetinde olan ve hükümeti hezimete uğratmak adına her türlü yola başvurması beklenen cemaatin, Parti tercihinin seçim merkezlerine göre değişeceği öğrenildi.

İddialara göre Hocaefendi tarafından cemaat mensuplarına verilen talimata göre; Seçim merkezlerinde Ak Parti adayına karşı en güçlü rakip parti hangisiyse o parti desteklenecek.

Atılan iddia gözönüne alındığında şu şekilde bir tablo ortaya çıkıyor ;

CEMAAT'İN İL BAZINDA DESTEKLEYECEĞİ PARTİLER

İstanbul : CHP

Ankara : CHP

İzmir : CHP

Adana : MHP

Osmaniye : MHP

Antalya : CHP

Bursa : MHP

Şanlıurfa : BDP

Van : BDP

Kırıkkale : SAADET

Yozgat : BBP

Rize : SAADET

Bingöl : SAADET

Diyarbakır : BDP

Gaziantep : CHP

Antakya : CHP

Trabzon : CHP

Erzurum : MHP

Adıyaman : SAADET

K. Maraş: MHP

Sivas : BBP

 

Bu haber toplam 3766 defa okunmuştur
Hizmet
Yurtdisi
Hizmet diye milletin vicdani duygularini kullandınız yıllarca.Kendinizden başkası yok saydınız. Okullarınıza gariban çocukların yerine hep zengin cocuklarını aldınız nerde kaldı fakir fukara cocugu.Birde Mütevellide sözde gariban cocukları için himmet topladınız.Himmet veren herkeside mübarek abi yaptınız.Dini duyguları kulladınız tertemiz insanları gizlice Amerikan çıkarları için hizmet ettirdiniz.Neden tüm Türki Cumhuriyetlerde okullarınız Amerikan ajanlığından kapandı açıklama yapamadınız.Bu dünyada ahını aldıgınız insanların sonucunu cekiyorsunuz.Tüm Dünya sizin etrafınızdamı dönecek sandınız.Bü dünya sultan Süleymana kalmamış sizin yalanlarınıza mı kalacak sandınız.
04 Mart 2014 Salı 12:14
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
Hizmetin Başı Farklı, Tabanı ...
Misafir
Mehmet Emin Bey, peki siz kime OY vereceksiniz!?..
04 Mart 2014 Salı 11:57
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
dangalak!
ahmet şinasi
Defol git lan dangalak! Sen de Pensilvanyalının köpeği olmuşsun. Doğru konuş! Tabiki başörtüsü diyeceğiz. Allah (CC)'ın ayeti ile subut bulan başörtüsününe nasıl teferruat denilebilir. İran'a ram olmak müslümanlık değil diyelim, peki Allah (CC)'ın ayetini inkar etmek nedir? Beyninizi satmayın, aklınızı satmayın. Hayret ediyoruz ya... Kur'anın ifadesi ile siz hiç ''akletmez misiniz?''
04 Mart 2014 Salı 10:45
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
Ananas
Ananas
Mehmet Emin kardeş, siz ananasları yiyip, KOÇ ve SABANCI'nın gönlüne girmeye çalışın. 'Öyle bir yaşayın ki tek günahınız başınızı açmak olsun' demekle başörtüsü yasağına destek veren bir cemaatin içindesin. Belki size daha ne şekilde tek günahlar yüklemişlerdir.
04 Mart 2014 Salı 08:55
Beğendim (2)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
Hizmet Böyle Birşey Yapmaz
Mehmet Emin
Hocaefendi tarafından? böyle bir deliliniz varmı neye dayanarak böyle bir haber paylaşabiliyorsunuz hizmetin içinden bir öğrenci olarak söylüyorumki hizmette kimse bana böyle böyle CHP MHP oy ver demedi demezde siz yalan haberler yapmaya devam edin hükümet yalakaları sizi başbakanın ne kadar islama dine hizmet ettiğini görüyoruz! iran'a 2. evimiz sözünü söyleyen bir kişinin köpeği olmuşssunuz. HZ.ÖMER yıllarca iranla savaşmış bir insan HalidBinVelid bugünkü iran o zamanda PERS imparatorluğunu yerle bir etmiş yerlere gidip burada kendimizi evimizde hissdiyoruz sözleri bize ne kadar islama hizmet ettiğini gösterdi Başörtüsü başörtüsü tutturmuş oturduğun koltuk BAŞBAKANLIK seni millet oraya yiyip çalması için getirmedi bende bu zamana kadar hep akpye oy verdim fakat şu olayları gördükden sonra AKP'ye oy vermem !
04 Mart 2014 Salı 02:59
Beğendim (0)Beğenmedim (5)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri