Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cenazede ilginç çelenk!

08.10.2011 14:29
Ergenekon davasında yargılanan firari Bedrettin Dalan Tenzile Erdoğan'ın cenazesine çelenk gönderdi
Safra kesesi ameliyatı sonrası ani gelişen dolaşım bozukluğu nedeniyle vefat eden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın annesi Tenzile Erdoğan (88) son yolculuğuna uğurlanıyor. Cenaze için Fatih Camii'ne çok sayıda çelenk gönderildi.

İçlerinde en ilginciErgenekonOperasyonu kapsamında aranan ve yurtdışında olduğu belirtilen Bedrettin Dalan'ın gönderdiği çelenkti.

Genelkurmay Başkanlığı, Kara Kuvvetleri Komutanlığı,Deniz KuvvetleriKomutanlığı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı, 1. Ordu Komutanlığı, İstanbul Garnizon Komutanlığı,AzerbaycanCumhurbaşkanı İlham Aliyev, Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı Mohammed Hariri'nin içinde bulunduğu bazı kişi ve kurumların çelenk gönderdiği görüldü. Çelenkler arasında özellikle Ergenekon Operasyonu kapsamında aranan ve yurt dışında olduğu belirtilen Bedrettin Dalan'ın gönderdiği çelenk dikkat çekti.

Diğer çelenkler de KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, sanatçılar Mahsun Kırmızıgül ve Ferdi Tayfur ileGalatasarayKulübü Başkanı Ünal Aysal, Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener ve Teknik Direktörü Şenol Güneş adına gönderildi.
 

Bu haber toplam 1648 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri