Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP'den Aday Oldu ŞİFA(!) Buldu

05.05.2011 17:05
ETÖ sanığı Prof. Dr. Mehmet Haberal, CHP’den milletvekili adayı gösterilmesinin ardından sağlığına kavuştu!

Avukatları, Mehmet Haberal’ın, CHP’den milletvekili adaylığının açıklanmasının ardından müvekkilinin sağlık durumu hakkında hiçbir olumsuz açıklama yapmıyor.

İkinci Ergenekon Terör Örgütü davası tutuklu sanıklarından eski Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Haberal, CHP’den milletvekili adayı gösterilmesinin ardından sağlığına kavuştu! Mehmet Haberal’ın avukatları, müvekkilinin, CHP’den milletvekili adaylığının açıklanmasından bu yana, Haberal’ın sağlık durumu hakkında ne bir yazılı açıklama yapıyor, ne de kamuoyunu bilgilendiriyor.

ADAYLIĞINA KADAR SAĞLIK DURUMU KÖTÜYDÜ

Haberal, İstanbul Üniversitesi (İÜ) Kardiyoloji Enstitüsünde 670 gün kaldı, ölümcül risk taşıdığı, hareket ettirilmesinin tıbben uygun olmadığı iddia edildi. Prof. Dr. Haberal’ın, sevkedildiği Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 3 gün içerisinde sağlıklı olduğunu ortaya çıkardı ve Adli Tıp Kurumu’ndan gelen yazıyla Silivri Cezaevi’ne gönderildi.

Haberal’ın sağlık durumu hakkında sürekli açıklama yapan avukatları; CHP’nin, Mehmet Haberal’ın, Zonguldak 1. Sıra Milletvekili adayı olduğunu açıklamasının ardından suskunluğa büründü.

Yeni Akit 

Bu haber toplam 1896 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri