Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP'li Belediye İşçileri Andıçlamış!

10.05.2011 01:43
CHP’li Sarıyer Belediyesi’nin, belediyeye çalışan işçileri tek tek "AKP'lidir, çöpe sürülsün" notları alarak andıçladığı ortaya çıktı.

Sarıyer Belediyesi’nin 2009 yerel seçimleri sonrası CHP yönetimine geçmesiyle belediye çalışanlarıüzerinde andıçlama yaptırdığı ortaya çıktı.

www.sariyerguncel.com sitesi, Sarıyer Belediye'si yönetimininçalışanları üzerinde“ “AKP’lidir, sakıncalıdır, çöpe sürülsün”, “CHP’lidir, kalsın” gibi notlarının düştüğü listleri yayınladı.

Sarıyer Belediye Meclisi’nde AK Partili Meclis Üyesi Cemil Özbalta gündeme getirdi.

Özbalta meclis toplantısında yaptığı konuşmasında  “Şu elimde gördüğünüz iki belge siz belediyeye geldiğinizde fişlediğiniz insanlarla ilgili. Burada, şu, şu kişiler AK Partili temizliğe sürün. Şunlar CHP’li onlar kalmalı. Şunlar MHP’li onlar sürün vs. Şu anda Ergenekon’u dışarıdaaramamıza gerek kalmadı. 28 Şubat ihtilalini yapanlar şu anda karşımızda duruyor. Yazıklar olsun sizlere yazıklar olsun. Ben sizi gerçekten adaletli hükmeden insanlar olarak bilirdim. Sayın başkan bundan sonra ağzınla kuş tutsan sana itimadım ve güvenim kalmamıştır. Siz her şeyi yaparsınız. Bu saatten sonra size ve ekibinize daha dikkatli olmamız gerektiğine inanıyorum.  Sizi bu yaptığınızdan dolayı önce Allah’a sonra da Sarıyer halkının vicdanına havale ediyorum” dedi.

ANDIÇ LİSTESİ

kullan

 kullan

Bu haber toplam 1342 defa okunmuştur

Etiket(ler): , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri