Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kılıçdaroğlu'nun ayak gizleten ziyareti

27.08.2012 13:40
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sarıyer'de yaptığı bir ev ziyaretinin ilginç fotoğrafları ortaya çıktı. Fotoğraflara göre CHP lideri ve yanındakiler eve ayakkabılarıyla girince ev sahibi çıplak ayaklarını halının altına gizliyor.

ayaklarını halının altına gizliyor.

Ramazan'ın son günlerinde İstanbul'un Sarıyer ilçesi Maden Mahallesi'ndeki bir eve yapılan ziyaret CHP yönetiminin halktan ne kadar uzak olduğunu bir kez daha ortaya koydu.

Fotoğraflarda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, CHP Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, CHP Sarıyer İlçe Örgütü Başkanı Mehmet Deniz ve hane sahibi Remzi Koç görülüyor.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Sarıyer İlçe Örgütü Başkanı Mehmet Deniz, CHP Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç'i ayakkabılarını çıkarmadan eve gidiklerini gören ev sahibi Remzi Koç'un, misafirlerine saygısızlık olmasın diye çıplak ayaklarını halının altına sokmak zorunda kalıyor.

Ziyaret sırasında varoş hayatını daha iyi bilen CHP Genel Başkanı Gürsel Tekin ise ayakkabılarını çıkartarak eve misafir olamsı dikkat çekiyor.

 

Bu haber toplam 8656 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri