Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP Mars'ta iktidar olmak için çalışıyor!

18.12.2015 11:31
Mars’ta yaşam alanı planlayan CHP İstanbul Milletvekili Gülay Yedekci, CHP'nin alay konusu olmasına neden oldu.

Bu dünyada başarılı olamayan CHP Mars'ta başarılı olmak için yatırım yapıyor' söylentilerine neden olan Mars'ta yaşam alanı oluşturma projesi şimdiden alay konusu oldu.

Mars’ta yaşam alanı planlayan CHP İstanbul Milletvekili Gülay Yedekci,“Mars’ta yaşam alanı oluşturduk. 100 kişinin yaşayabileceği bir orada alan oluşturduk. Orada bir yaşam atmosferinin oluşturulduğu bir yaşam alanı var, bitkilerin üretilebildiği, insanların yaşayabileceği bir ortamın konfor koşulları içerisinde sağlandığı bir alan oluşturduk” dedi.

CHP İstanbul Milletvekili Gülay Yedekci, ANKA’ya Mars’ta yaşam alanı planlamasına ilişkin açıklamalarda bulundu.

“MARS’TA YAŞAM ALANI OLUŞTURDUK”

Mars’ta yaşam alanı planladıklarını ifade eden Yedekci, “Aslında emekli aylığının artması, asgari ücretin yükselmesi için Mars’ta yaşam alanı planladık. Nasıl bir ilişki var, doğrudan bir ilişki var. Türkiye artık yapay oluşturulan gündemlerden uzaklaşmalı ve kendini bilime, fenne, teknolojiye doğru yönlendirmelidir. Mars’ta yaşam alanı oluşturduk” dedi.

“HER ŞEY VAR ORADA”

Orada bir suni atmosferin oluşturulduğu, buradan üç boyutlu printerların götürülerek orada bir yaşam atmosferinin oluşturulduğu bir yaşam alanı var, her şey var orada, bitkilerin üretilebildiği, insanların yaşayabileceği bir ortamın konfor koşulları içerisinde sağlandığı bir alan yarattık.

Bu haber toplam 1134 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri