Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sındırga Belediye Başkanı Aygün'e küfür etti

01.09.2012 09:27
CHP'nin Balıkesir Sındırga Belediye Başkanı, Facebook'taki hesabı üzerinden PKK'lılara "arkadaşım" diyen CHP'li Vekil Hüseyin Aygün'e küfür etti.

Balıkesir'in CHP'li Sındırgı Belediye Başkanı Özgür Ertuğrul, Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün için çok ağır sözler etti.

CHP'Lİ BAŞKANIN FACEBOOKTAKİ PAYLAŞIMI

CHP'li Sındırgı Belediye Başkanı Özgür Ertuğrul, facebook'taki sayfasında şu ifadelere yer verdi:

"...Artık dayanamıyorum, şu basit kutlamaları görünce insan çileden çıkıyor. Halkı askerden soğutmak için mi yapıyorlar? Bugün saygı duruşu bile yoktu. Bu kadar mı ahde vefasızlık olur, bu kadar mı Atatürk, Cumhuriyet düşmanlığı olur? Gerekenler Silivri'de, teröristler Şemdinli'de bayrak dikiyor. Onlar da gezide. Bizim askerlerimiz şehit oluyor, güncel haber oluyor. Bu millet neden konuşmuyor?

Bizim Tunceli milletvekili p......k, onların yanında görününce tepki gösteriyor. AKP'li vekil 'ne mutlu Türk'üm diyene' kaldırılsın, 'Kürdistan kurulsa ne olacak? Apo'ya ev hapsi olsun' deyince kimsenin sesi çıkmıyor. CHP'de olan böyle vekilin de, diğer partilerde olan vekilin de, başkanların da, yalakaların da Allah belasını versin. Bu yazdıklarımdan dolayı yarın 15 müfettişi bana göndermeyenler de şerefsiz. İsterse hergün gönderin, bundan sonra bir Türk evladı olarak konuşacağım. Allah şahidim olsun o CHP'li vekil bana ilk denk geldiğinde (isterse partiden atsınlar) 'sen kimsin ki CHP gibi ulusalcı bir partiden bir vekilsin ki böyle şerefsizlik yapıyorsun' deyip; boynuna sarılmazsam bu siyaseti de yapmayacağım."

 

Bu haber toplam 7414 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri