Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tayyar CHP'lileri yine çok kızdıracak

31.03.2012 10:32
Twitter'a yazdıkları ile CHP'lilerin tepkisini çeken Şamil Tayyar, CHP'lileri çok kızdıracak bir bir "tweet" daha yazdı.
4+4+4 görüşmeleri sırasında sosyal paylaşım sitesi twitter'da yazdıkları ile Meclis Genel Kurulu'nda gerginliğe neden olan AK Parti Milletvekili Şamil Tayyar, CHP'lileri kızdıracak bir tweet daha paylaştı.
 
4+4+4 olarak bilinen ve kabul edilen kanun teklifinin TBMM Genel Kurulunda kabul edilmesinin ardından Şamil Tayyar sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan kanun teklifinin yasalaşmasını değerlendirdi.
 
CHP'LİLER ÇOK KIZDIRACAK
4+4+4 düzenlemesinin TBMM'de görüşüldüğü sıralarda yazdığı, '4+4+4 okulları değil, meyhaneleri vurdu. CHP'li vekiller tam kadro mecliste 'tweeti Genel Kurulu'nda gergin anlar yaşanmasına sebep olmuştu.Tayyar'ın genel kurulda kavga çıkaran tweetinden sonra tartışma yaratacak bir tweet daha kanun teklifinin yasalaşmasından sonra geldi.
 
Kore’nin 600 yıllık vazgeçilmez formülü ile forma girin
Tayyar sosyal paylaşım sitesi Twitter'da "4+4+4 geçti, meclis tarih yazdı; katsayı adaletsizliği kalktı, Kur'an seçmeli ders oldu, kederliler meyhanelere koştu" diye yazdı.
 
Bu haber toplam 1352 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri