Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP'de bu kez de açık mikrofon krizi

05.03.2013 01:38
CHP'de yaşanan mikrofon krizlerine bir yenisi daha eklendi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin, mikrofonunun kapalı olduğunu sanarak CHP PM üyesi Bülent Kuşoğlu'nu hedef aldı.
CHP Genel Merkezi'nde düzenlenen parti meclisi toplantısında mikrofon krizi yaşandı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin ile CHP Genel Sekreteri Bihlun Tamaylıgil arasındaki sohbet onlardan habersiz saniye saniye kaydedildi. 
 
'BU HERİF BENİ RESMEN SATTI ' 
CHP'li Keskin mikrofonun kapalı olduğunu düşünerek dün oldukça gergin geçen CHP Yenimahalle İlçe Olağanüstü Kongresi hakkında konuştu. Mikrofunun açık olduğundan habersiz dünkü kongrede divan başkanlığı yapan CHP PM üyesi Bülent Kuşoğlu'nu hedef alan Keskin, 'Dün bu herif beni kongrede resmen sattı' dedi. Bu anlarda CHP'li Tamayligil'in 'Mikrofon açık olabilir. Dikkat et' uyarısını da göz önüne alanKeskin, kısa bir süre mikrofonu kontrol ederek 'Kapalı' cevabını verdi. Ancak Keskin 'in kontrol ederek kapalı sandığı mikrofon ikili arasındaki konuşmaları saniye saniye kaydetti. 
 
'ÜZÜLDÜĞÜMÜ SÖYLEYEBİLİRİM AMA… ' 
CHP'li Bülent Kuşoğlu, CHP'li Keskin'in hakkında söylediklerini ise Habertürk'e değerlendirdi. Üzüldüğünü kaydeden Kuşoğlu, 'Doğru bir divan başkanlığı yaptığıma inanıyorum' dedi. 
 

KAYNAK: BEYAZGAZETE 
Bu haber toplam 2364 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri