Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP'de büyük buluşma gerçekleşti

02.11.2013 11:36
Mustafa Sarıgül Ankara’daki kahvaltıda CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na dönüş dilekçesini vermek için bir araya geldi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Marriott Otel'de kahvaltı yapıyorlar. Kahvaltıda Sarıgül'ün, Kılıçdaroğlu'na partiye dönüş dilekçesini vermesi bekleniyor.

ANKARA ÇIKARMASI

Ön temas anlamında önceki gün CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin, Sarıgül'ü ziyaret etti. Görüşme Sarıgül'e Chp üyeliğinin önünü kesin olarak açan, sondan bir önceki buluşma oldu. Bu buluşmadan bağımsız olarak Kılıçdaroğlu ve Sarıgül temasının tüm hazırlıkları da tamamlandı. Hazırlıkların ardından ikilinin Ankara çıkarması bu sabah saatlerinde gerçekleşti.

SARIGÜL: KİN NEFRET DÖNEMİ BİTECEK

Mustafa Sarıgül, Chp Genel Başkanı Yardımcısı Adnan Keskin'in kendisini ziyareti sonrası yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı: "Barış için, demokrasi için, Türkiye'nin geleceği için bizi onurlandıran Chp'nin temel direği Adnan Keskin'i saygı ve sevgiyle bir kez daha selamlıyoruz. Şişli'den İstanbul'umuza hiçbir siyasi parti gözetmeksizin yurttaşlarımızın yüzde 50'sini değil, Rabb'im izin verirse Adnan Keskin ile birlikte Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte yurttaşlarımızın yüzde 100'ünü kucaklayacağız. Perşembe günü hayırlı bir gündeyiz. Hayırlı haberleri dünyanın her noktasında barış, demokrasi diyen, başı açık olan da bizim, başı kapalı olan da bizim diyen bütün yurttaşlarımıza şu müjdeyi veriyorum ki; bundan sonra inşallah bütün siyasi partilere oy veren yurttaşlarımızla birlikte İstanbul'da kin nefret dönemi bitecek, demokrasi dönemi başlayacak"

ROTAHABER
Bu haber toplam 1158 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri