Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP'de İstanbul için son isim Haluk Koç oldu

22.07.2013 18:12
2014 yerel seçimleri öncesi siyaset arenasında hareketli günler yaşanırken CHP’de İstanbul için aday isimleri de giderek çoğalmaya devam ediyor...

CHP'de İstanbul adayları bolluğu... Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin ile adaylığa sıcak bakan CHP grup başkanvekilleri Muharrem İnce ve Akif Hamzaçebi'nin yanı sıra CHP Sözcüsü Haluk Koç'un ismi de adaylık için geçmeye başladı.

HALUK KOÇ İÇİN SOSYAL MEDYADA DESTEK ÇAĞRISI

Koç'un adaylığını isteyenler, 'halukkoçudestekliyorum' isimli bir mail grubu kurarak, internet üzerinden destek çağrısı yaptı. Gönderilen mailde, "Bizler İstanbul'da Karadenizliler olarak Koç'u destekleme kararı aldık. Karadenizlilerin çok olduğu İstanbul'da AK Parti tabanından ve diğer parti tabanlarına hükmedecek sevilen bir kişiliktir. Adı yolsuzluğa karışmamıştır" ifadeleri dikkat çekti.

CAN ATAKLI DA AÇIKLAMIŞTI

CHP'de 2014 yerel seçimleri öncesi büyükşehir adaylığı konusunda sürpriz isimler ortaya atılıyor. Daha öncede Vatan gazetesinden ayrılan Can Ataklı'nın ismi gündeme gelmişti. Ataklı, CHP tarafından aday gösterildiği takdirde İstanbul'u büyükşehir belediye başkanlığını istediğini belirtmişti.

 


 

Bu haber toplam 1826 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri