Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP'den Erdoğan'a taziye ziyareti

10.10.2011 01:10
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı "Kemal Kılıçdaroğlu" ve beraberindeki heyet, annesi Tenzile Erdoğan'ı kaybeden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a taziye ziyaretinde bulunmak üzere Kısıklı'ya geldi.

Heyetin yer aldığı araç konvoyu, herhangi bir açıklama yapmadan Erdoğanların evinin bulunduğu sokağa girdi.

ZİYARET 20 DAKİKA SÜRDÜ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a başsağlığı ziyaretinde bulundu.

Başbakan Erdoğan'ın Üsküdar Kısıtlı'daki konutuna saat 16.00'da gelen Kılıçdaroğlu, saat 16.20'de buradan ayrıldı. Basına kapalı gerçekleştirilen taziye ziyaretineCHPGenel Başkan Yardımcıları Erdoğan Toprak,Gürsel Tekinve Akif Hamzaçebi de katıldı.

Daha sonra Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk'ün de Başbakan Erdoğan'ın evinde taziye ziyaretinde bulunduğu öğrenildi.

Öte yandan, Başbakan Erdoğan'ın, bu sabah çok yakın akraba olanların dışında taziye ziyareti almadığı öğrenildi. Başbakan Erdoğan'ın kendisine taziyede bulunamayan milletvekilleri ve partililerin ziyaretlerine yarın yapılacak grup toplantısı ile 14 ve 16 Ekim arasında Kızılcahamam'da yapılacak İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda kabul edeceği belirtildi.

Bu arada, Başbakan Erdoğan'ın konutundaki arsada, basın mensuplarının bekleyişi sürüyor. Üsküdar Belediyesi, buradaki basın mensuplarına çay ve su ikramında bulunuyor. Belediye ayrıca, yağışlı hava nedeniyle gazetecilere yağmurluk dağıttı. 

Bu haber toplam 1818 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri