Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP’den İzdivaç Okulu

12.01.2013 12:27
TV’lerdeki evlilik programlarına özenen CHP, seçim yatırımı olarak izdivaç projesi başlattı…

63 yıldır iktidar yüzü görmeyen CHP, seçimleri kazanma umudunu “izdivaça” bağladı. CHP Parti Okulu bünyesinde izdivaç projesi başlatıldı. Televizyon ekranlarındaki evlilik programlarından esinlenerek hazırlanan proje kapsamında ilk olarak CHP mensubu Fahamettin Tos ile Feray Sevil Lale dünya evine girdi.

İLK ÖNCE KENDİSİNE EŞ BULDU!

Akit’ten Erol Metin’in haberine göre, CHP Genel Merkezi tarafından üye eğitimlerine ağırlık vermek amacıyla kurulan ve birçok il ve ilçede açılan Parti Okulu’nda katılımcılara Cumhuriyet tarihi, CHP tarihi, CHP programı, insan hakları, iletişim, kadın-erkek eşitliği, halkla ilişkiler, sosyal demokrasi ve sosyal projeler konularında eğitim veriliyor. Eğitimden Sorumlu CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı’nın koordinatörlüğünde devam eden eğitimlerle CHP mensuplarının ve partiye yeni katılanların bilinçlendirilmesi hedefleniyor. Ancak CHP Parti Okulu eğitmenlerinin, öğrencilerine siyaset öğretmekle kalmayıp Parti Okulu bünyesinde izdivaç projesi de hayata geçirdikleri gün yüzüne çıktı. Proje kapsamında CHP Kadıköy ilçe teşkilatında tanışan Fahamettin Tos ile Feray Sevil Lale, geçtiğimiz aylarda evlendi. Tos ve Lale’nin, aynı zamanda Parti Okulu eğitmeni oldukları ve İstanbul’daki CHP’li üyelere ders verdikleri öğrenildi. Böylece başlattıkları projeden ilk olarak kendileri yararlanan Tos ile Lale, hayatını birleştirmiş oldu.

“CHP PARTİ OKULU EVLİLİK PROJEMİZİ…”

Çiftin CHP Parti Okulu’ndaki arkadaşlarının organize ettiği evliliği kutlama yemeğinde ise ilginç görüntüler oluştu. CHP’liler, kutlamanın yapıldığı mekanın duvarına “CHP Parti Okulu Evlilik Projemizi Gerçekleştirdik. Mutluyuz. Fahamettin-Feray” afişini astı. Rezervasyonun yapıldığı balık restorantta dostlarıyla birlikte gönüllerince eğlenen, kadeh üstüne kadeh deviren, piste çıkıp dans eden, sahnede şarkı söyleyen Fahamettin Tos ve Feray Sevil Lale, hazırlanan evlilik pastasını kesmeyi de ihmal etmedi. On yıllardır iktidar özlemiyle yanıp tutuşan ve oyunu attırmak için başvurmadığı yöntem, bulunmadığı vaat kalmayan CHP’de bu tür parti içi evliliklerin sürmesi bekleniyor.
 

Bu haber toplam 4196 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri