Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP'den TS Başkanı Hacıosmanoğlu'na tepki

01.08.2013 18:49
CHP'li Haluk Koç, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştiren Trabzonspor Başkanı'na sert sözlerle karşılık verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Sözcüsü ve Samsun Milletvekili Haluk Koç, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştiren Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'na sert sözlerle karşılık verdi. Haluk Koç, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

HERKES HADDİNİ BİLSİN

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu hakkındaki sözleri nedeniyle isim vermeden Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nu eleştiren Koç, şu ifadeleri kullandı: "Önemli bir spor kulübümüzün başkanı da boyuna posuna bakmadan, siyasete atıf yapıyor, CHP Genel Başkanı'na atıf yapıyor dün. Kazlıçeşme'de otobüsün üstüne çıkıp siyaset yapmaya heves eden kişi. Karadenizliler mert olur, yiğit olur. Eğer hakkını vermek istiyorsan bırak Anadolu'da devrim yapan o kulübün başkanlığını, git siyasete gir. Başbakanın dizinin dibinde emir kulu olarak milletvekilliği yap. Herkes haddini bilsin."

HACIOSMANOĞLU NE DEMİŞTİ?

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, şike sürecinde Başbakan Erdoğan'ın muhalefete göre tarafsız bir tutum sergilediğini belirterek, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nu suçladı: Sayın Kılıçdaroğlu'nun zamanı yoktur, okuyamıyordur ama bir sürü danışmanları var. Hiç merak edip şikeye konu olan tapeleri okudu mu?

 
Bu haber toplam 1734 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri