Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP'li başkan, Erdoğan'ı gelinlik dükkanında dinledi

08.12.2013 11:39
Başbakan Erdoğan Çorlu'da konuşurken CHP'li Belediye Başkanı Ünal Baysan da meydana bakan bir binanın gelinlik dükkanında Başbakan'ı dinledi.

Başbakan Recep Tayyip ErdoganTrakya gezisinin ikinci gününün sondurağında Çorlu'da toplu açılış törenine katıldı.

CHP'Lİ BELEDİYELERİ ELEŞTİRDİ

Çerkezköy'den helikopterle Çorlu'ya gelen Başbakan Erdoğan Atatürk Meydanı'nda yaklaşık 4 bin kişiye seslendi. Başbakan, Tekirdağ ve Çerkezköy'den sonra Çorlu'da da CHP'li belediyeleri Ergene Nehri'nin temizliği konusunda gerekli hassasiyeti göstermedikleri için eleştirdi.

CHP'Lİ BAŞKAN DA KONUŞMAYI DİNLEDİ

Özellikle Ergene Havzasındaki kirlilik konusunda CHP'li belediyeleri proje üretmemekle suçlayan Başbakan Erdoğan, konuşurken meydana bakan bir binanın ikinci katındaki gelinlik dükkanında CHP'li Belediye Başkanı Ünal Baysan da konuşmayı dinledi. Camekanlı bölümden Başbakanırahatlıkla gören Başkan Baysan konuşma boyunca oradan yerindenayrılmadı.

MEYDANDAN SLOGANLAR YÜKSELDİ

Başbakan konuşurken bir ara meydandan 'Vur vur inlesin Ünal Baysan dinlesin' sloganları atıldı. Başbakan Erdoğan, yanında bulunan Ak Parti Çorlu Belediye Başkan Adayı ve Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Özlem Memişçi'ye, Ünal Baysan'ın kim olduğunu sordu. Erdoğan belediye başkanı olduğunu öğrenince gülümsedi. Bu arada alana bakan bir binanya asılan Ak Parti Çorlu İlçe Başkanlığı imzalı 'Hayalleri bile parkların ötesine geçemeyenler, bizi ve davamızı anlayamazlar' yazılı pankart dikkat çekti.

yazete

Bu haber toplam 1164 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri