Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Vefa Salman: Kılıçdaroğlu kesilen ağaçlardan haberdardı

03.12.2014 11:02
CHP'li başkan Vefa Salman, Yalova'da kesilen ağaçların CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bilgisi dahilinde kesildiğini söyledi
Yalova'daki ağaç kıyımı gündemden düşmüyor. Vatandaşların büyük tepki gösterdiği ağaç kesimi hakkında Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman'dan yeni bir açıklama geldi. Salman, ağaç kesiminden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun haberdar olduğunu söyledi.
 
Yalova Belediye Başkanı CHP'li Vefa Salman, köprülü kavşak yapımı için ağaçların kesilmesi nedeniyle yapılan eleştirilere yanıt verirken, ortaya ilginç bir detay daha çıktı. Salman, yaşanan olaylar sonrası Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendisini aradığı ancak, kendisinin Dağıstan'da olması nedeniyle konuşamadıklarını söyledi.
 
KILIÇDAROĞLU'NUN AĞAÇ KESİMİ HAKKINDA BİLGİSİ VARDI
Kesilen ağaçlardan Kılıçdaroğlu'nun bilgisi olduğunu söyleyen Salman, 'Arkadaşlar genel başkanımıza burayla ilgili dosyayı gönderdiler. Kendisi buradaki yazışmalardan geçilen aşamalardan bilgi sahibi' dedi.
 
KILIÇDAROĞLU 4 GÜN SONRA UYANMIŞTI
Kılıçdaroğlu, Yalova'daki ağaç kıyımıyla ilgili ilk tepkiyi, kesimden 4 gün sonra Adana'da partililere yaptığı konuşma sırasında vermişti. CHP Lideri, 'Yalova'da ağaçlar kesilmiş. Ağaç kesmek doğru değil. Biz bu konuda en duyarlı partiyiz" yorumunda bulunmuştu. (TAKVİM)
Bu haber toplam 1762 defa okunmuştur
Ağacı Kutsarsanız olacağı budur.
HÜSREV DERVİŞ
Ağaç da insanoğlunun hizmetine verilmiş bir canlıdır. Gerektşiğinde dikilir gerektiğinde sökülür gerektiğinde kesilir. Siyaset için sesi çok çıkanlar ağaç kesmeynin ardına sığınıp adeta ağacı KUTSAL BİR VARLIK gibi takdim ederseniz gün gelir bu durum ayağınıza dolanır. MİSAL CHP, GEZİCİLER. VE YALOVA
03 Aralık 2014 Çarşamba 12:56
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri