Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP'li belediyeden 45 bin ilahi CD'si

03.08.2011 15:31
CHP'li belediye Ramazan'da 45 bin ilahi CD'si dağıtıyor

CHP'li milletvekilleri, Ramazan ayı boyunca yardım faaliyetleri ve iftar sofralarında boy gösterecek. CHP'li Ataşehir Belediyesi de Ramazan ayında ilçe halkına farklı bir jest yapma hazırlığında. Belediye, vatandaşlara 45 bin adet ilahi CD'si dağıtacak. 119 bin 250 TL'ye mal olan CD'ler, birkaç gün içerisinde belediyeye teslim edilecek.

22 ilahinin yanı sıra bir de Ezan-ı Muhammedi

CHP'li İstanbul-Ataşehir Belediyesi, ilçe halkına Ramazan dolayısıyla ilginç bir jest yapmaya hazırlanıyor. Belediye, vatandaşa 45 bin adet ilahi CD'si dağıtacak. 119 bin 250 liraya mal olan CD'ler birkaç gün içinde yapımcısı Kalan Müzik tarafından belediyeye teslim edilecek. CD'de 22 ilahinin yanı sıra bir de Ezan-ı Muhammedi yer alacak. Kalan Müzik'in sahibi Hasan Saltık'ın verdiği bilgiye göre ilahileri Bilal Demiryürek, Ahmet Şahin, Mehmet Kemiksiz, İlhan Yazıcı, Hamdi Demirci, Osman Ziyagil ve Osman Erkahveci okuyor.

Ramazan boyunca iftar sofralarına katılacaklar

CHP'li birçok belediye de önceki yıllarda olduğu gibi erzak yardımları ve iftar çadırlarıyla vatandaşa hizmet verecek. CHP'nın kadın ve gençlik kolları üyeleri de Kılıçdaroğlu'nun talimatı doğrultusunda Ramazan ayı boyunca beraberinde götürdükleri erzak paketleriyle fakir ailelerin iftarda misafiri olacak. (Zaman) 

Bu haber toplam 2258 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri