Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP'li Gök 'kuzu kuzu' yemin edecek!

11.10.2011 09:19
Seçimlerin ardından yaşanan yemin krizi sırasında 'Kuzu kuzu gelip önümüzde diz çökecekler' diyen CHP'li Gök pes etti ve 'Tükürdüklerini yalayacaklar' diyen Erdoğan kazandı.

Seçimlerin ardından yaşanan yemin krizi sırasında 'Kuzu kuzu gelip önümüzde diz çökecekler' diyen CHP'li Gök pes etti ve tükürdüklerini yalayacaklar diyen Erdoğan kazandı.

Yemin boykotunu bitiren CHP'li milletvekillerinin çok büyük bir bölümü Meclis açılışında yemin ederken AK Parti için "Kuzu kuzu gelecekler, önümüzde diz çökecekler" diyen Mersin Milletvekili İsa Gök direnişini sürdürmüştü. Ancak İsa Gök'ün direnişi sona erdi ve Gök bu hafta yemin edeceğini açıkladı.

CHP Mersin Milletvekili İsa Gök, Genel Kurul’da bu hafta yemin edecek. Gök, bir ay içinde toplam beş birleşim günü katılmazsa milletvekilliğinin düşebileceğine işaret ederek, “Üç yoklama şansım geçen hafta gitti. Çarşamba ya da Perşembe yemin etmek zorundayım. Aksi halde AKP’yi sevindirmiş olacağım. Ben mücadelemi Meclis kürsüsünden sürdüreceğim” dedi.

ROTAHABER 

Bu haber toplam 1490 defa okunmuştur
tıpış tıpış gidip yemin edecek.
hursit dilaver
elbette yemin edecek. dünyanın en lüks hastaneleri ailesi ve bebeleri için.. maaş cabası, dokunulmazlık cabası.havası cabası, kürsüde, hükümete, dine, müslimer sövmek cabası.. ama galiba cepte para kalmadı. birikmiş parayı alsın bakalım. o para bırakılır mı yahu..seçimde o kadar harcadık di mi..
11 Ekim 2011 Salı 14:43
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri