Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP'li muhabirden skandal AK Parti tweeti

09.08.2015 12:20
CHP Gençlik Örgütü'nde yönetim kurulu üyesi olan ve Battal İlgezdi destekli internet sitesinde muhabirlik yaptığı ortaya çıkan Yeşim Gündoğan, AK Parti İl Başkanlığı'na yapılan silahlı saldırıyla ilgili skandal bir tweet paylaştı.
CHP'nin Ataşehir ilçesi Gençlik Örgütü'nde yönetim kurulu üyesi olan ve birkaç ay öncesine kadar Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi'nin desteklediği Çağdaş Ses isimli internet sitesinde muhabirlik yapan fakat şu anda künyede ismi bulunmayan Yeşim Gündoğan isimli Twitter kullanıcısı, dün akşam saatlerinde AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'na gerçekleştirilen ve bir kişinin yaralanmasına neden olan silahlı saldırıyla ilgili skandal bir tweet paylaştı.

CHP'li Gündoğan, "Ak Parti İstanbul (AKP) duyduk saldırı olmuş.. gerçekten üzüldüm, boşa gitti, keşke bi iki itiniz geberseydi" derken, çok sayıda tepki tweeti almasının ardından profilini gizlediği görüldü.

Gündoğan'ın muhabirlik yaptığı internet sitesinde Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi'nin yeğeni ve belediyenin Hukuk İşleri Müdür Yardımcısı Ali Rıza İlgezdi de internet sitesinin hukuk danışmanı olarak görev yapıyor.

Yeşim Gündoğan imzalı haberler taratıldığında, Gürsel Tekin ve Aylin Nazlıaka gibi isimlerle de röportaj yaptığı ortaya çıktı.

Haber 10

Bu haber toplam 1496 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri