Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP'li vekil eski sözlerini unuttu STV'ye çıktı...

06.09.2015 16:16
Şimdilerde CHP milletvekili olan Eren Erdem, Paralel'in amiral televizyonu STV'ye konuk oldu, bir anlamda Gülen güzellemesi yaptı. Geçmişte Cemaat ve Gülen aleyhinde sarf ettiği sözleri unutup, MİT TIR'larıyla ilgili bir çuval ipe sapa gelmez laf etti. Es

CHP Milletvekili Eren Erdem, durdurulan MİT TIR'larıyla ilgili olarak MİT'in kendi kendisini ifşa ettiğini öne sürüp savcıların her hangi bir dahli olmadığını söyledi. 1 Kasım seçimleri öncesi CHP'de üzeri çizilen 3 isimden biri olduğu belirtilen Eren Erdem, "Bu TIR'ları durduran aslında Aziz Takçı değil, MİT'in ta kendisidir. MİT'in içinden bir birim nasıl Dışişleri'ndeki toplantıyı ifşa ettiyse bu TIR'ların da ifşa olmasını istemiştir." komplo teorisine ortaya attı; buna ilk atlayan da Paralel Yapının kalemşorlarından Gültekin Avcı oldu.

 

 

Geçmişte her fırsatta Fethullah Gülen ve Cemaat aleyhine açıklamalarda bulunan Eren Erdemin, böylesi konjonktürde hem de STV'ye konuk olup 180 derece dönüp bu tür açıklamalarda bulunması akıllara geçmişte sarf ettiği sözleri getirdi. "Gülencilik, teolojik, itikadi bir yapı olmanın çok ötesinde "paramiliter bir örgüttür" diyen Erdem, bu yapının ABD ve CIA tarafından da desteklendiği yolunda tweetler atmıştı. Atılan o tweet'lere de sosyal medyada tepki anında gelmişti.

Haber 10

Bu haber toplam 2366 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri