Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP'liler de destek verdi iddiası

07.06.2011 09:41
Başbakan Erdoğan'ın otobüsüne taşlı saldırının gerçekleştirdiği Artvin'in Hopa ilçesindeki eylemlere CHP'lilerin destek verdiği iddia edildi.
CHP Hopa İlçe Başkanı Fehmi Ustabaş'ın eylem başlamadan önce hayatını kaybeden Metin Lokumcu'ya biber gazından etkilenmemesi için limon vermesi bir vatandaş tarafından görüntülendi.

Bir polis memurunun taşlı saldırı sonucunda ağır yaralandığı, Metin Lokumcu isimli emekli öğretmenin hayatını kaybettiği eyleme CHP'lilerin destek verdiği fotoğraf karelerine yansıdı. Başbakan Erdoğan'ın otobüsüne taşlı saldırıyı gerçekleştiren eylemcilerin arasında 22. Dönem CHP Artvin Milletvekili ve milletvekili adayı Yüksel Çorbacıoğlu ve CHP Hopa İlçe Başkanı Fehmi Ustabaş'ı da yer aldı. Bir vatandaş tarafından çekilen fotoğraflarda, CHP Çorbacıoğlu ve Ustabaş'ın eylemcilerle birlikte hareket ettiği görüntülendi. CHP milletvekili adayı Çorbacıoğlu’nun ardından yüzü maskeli ve slogan atan eylemcilerin arasında bulunması dikkat çekti.

Fotoğrafta CHP Hopa İlçe Başkanı Fehmi Ustabaş'ın biber gazından etkilenerek hayatını yitiren Metin Lokumcu'ya gazdan etkilenmemesi için limon verdiği görülüyor.

CİHAN  
Bu haber toplam 2436 defa okunmuştur
"Anti Terör Eğitimi" tezgahı
Misafir
İkiz Kule`lerin yıkıldığı gün, Amerikan Gizli Servisi "Anti Terör Eğitimi" yaptı... ---- İngiltere`de, Tren İstasyonunda ki patlamaların olduğu gün, İngiliz Gizli Servisi de aynı yer de "Anti Terör Eğitimi" yaptı, İstasyonlar boşaltıldı, Bombalar Trenlere yerleştirildi ve aynı gün Trenler patlatıldı... --- Almanya`da 2.6.2011 tarihinde, "Bayanlar Dünya Futbol karşılaşması" başlıyor... (26.6.2011 = 18 (666) şeytan`ı sembol eden sayı) Alman Gizli Servisi, o gün için Berlin`de, "Anti Terör Eğitimi" başvurusu yapmış... Gerisini artık siz düşünün...
07 Haziran 2011 Salı 16:09
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri