Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP'lilerden Teröriste Destek İmzası

09.07.2011 10:38
CHP'li Belediye Başkanı ve Muğla Milletvekili'nin DHKP/C'li teröristin serbest kalması için düzenlenen destek kampanyasında imza attıkları ortaya çıktı. İşte o CHP'liler

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Akaydın ile CHP Muğla Milletvekili Ali Tolga Çandar'ın, tutuklu bulunan DHKP/C'li teröristlere destek kampanyasına imza attıkları iddia ediliyor.

Yeni Akit Ankara Temsilcisi Yener Dönmez'in haberi şöyle:
CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanı ile Milletvekilinden şok imza… Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Akaydın ile CHP Muğla Milletvekili Ali Tolga Çandar'ın, tutuklu bulunan DHKP/C'li teröristlere destek kampanyasına imza attıkları ortaya çıktı. CHP'li Çandar ve Akaydın'ın hapisten çıkarılması için destek imzası attıkları kişilerin eski Adalet Bakanı Hikmet Sami Türk'e suikast hazırlığındayken yakalandıkları öğrenildi.

BU ŞOK OLAY ELMALI'DA YAŞANDI
Antalya'nın Elmalı ilçesinde düzenlenen Abdal Musa etkinliklerinde skandal bir olay yaşandı. 24-27 Haziran 2011 tarihleri arası Antalya'nın Elmalı ilçesinde geleneksel olarak düzenlenen Abdal Musa etkinliklerine Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın ve CHP'nin yeni vekillerinden Muğla Milletvekili ses sanatçısı Tolga Çandar da katıldı. Etkinlik sırasında stantları gezen CHP'li belediye başkanı Mustafa Akaydın ile CHP Muğla milletvekili ses sanatçısı Ali Tolga Çandar, terör örgütü DHPK/C yanlısı derneğin standına gelerek, tutuklu DHKP/C'lilere destek kampanyasına imza attılar.

CHP'li Akaydın ile Çandar terör örgütü DHPK/C yanlısı derneğin standına gelerek, tutuklu DHKP/C'lilere destek kampanyasına böyle imza attılar:

imza1.jpg

BAKANA SUİKASTTEN İÇERİ ALINDILAR

CHP'li Çandar ve Akaydın'ın hapisten çıkarılması için destek imzası attıkları kişilerin eski Adalet Bakanı Hikmet Sami Türk'e suikast hazırlığındayken yakalandıkları öğrenildi.

Kampanya fönünde kendisi için imza toplanılan kişinin DHKP/C'li Mehmet Ali Uğurlu olduğu görülüyor. Uğurlu'nun tutuklanmadan önce Antalya'da DHKP/C'ye yakınlığı ile bilinen "Özgürlükler Derneği" sorumlusu olarak faaliyetlerde bulunduğu biliniyor.

İşte CHP'lilerin imza atarak destek verdikleri DHKP/C dilekçesi:

imza2.jpg

 

YANI BAŞLARINDAKİ KİŞİ ÖRGÜTÜN İLÇE SORUMLUSU

Ayrıca fotoğraflarda beyaz tişörtü ile görünen şahsın DHKP/C örgütünün Manavgat İlçe Sorumlusu Muhammed Demir olduğu öğrenildi.

Yener Dönmez / Yeni Akit 

Bu haber toplam 1932 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri