Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP'nin Bursa adayı afişlerde parti logosunu unuttu

21.02.2014 11:19
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı için CHP'den yarışacak isim Necati Şahin, hazırlattığı seçim afişlerinde parti logosunu unuttu.

Yaklaşan yerel seçimler öncesi başta CHP olmak üzere siyasi partiler ve adaylarınan imza attığı ilginç olaylar da gündeme düşmeye devam ediyor. 

CHP'nin Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Necati Şahin de bunlardan yalnızca biri. Şahin, Bursa'nın hemen her yerine astırdığı seçim afişlerinde eşine az rastlanır bir uygulamada bulundu.

CHP LOGOSU AFİŞLERDE YOK

Şahin'in "Sevgiyle, inançla; planla, projeyle" sloganıyla bastırdığı ve Bursa'nın tamamında billboardları süsleyen afişlerde CHP'nin logosuna yer vermediği görüldü.

"HANGİ PARTİ OLDUĞU BİLE BELLİ DEĞİL"

AK Parti'den MHP'ye, CHP'den diğer partilere kadar hemen her partinin adayı seçim afişlerinde kendi partisinin logosuna ve sloganına yer verirken Necati Şahin'in afişlerinden"hangi partiye oy istediği" anlaşılamadı. Çünkü her ne kadar yerel seçimlerde adaylar yarışsa da oy pusulasında parti logoları ve isimleri de yer alıyor. 

SÜT REKLAMI GİBİ

Şahin'in hazırlattığı seçim afişleri, ekranlarda boy boy gösterilen süt, peynir ve yoğurt reklamlarını aratmadı. Kullandığı tonlar ve "NECATİ ŞAHİN GELİYOR" sloganı ile fotoğrafının yer aldığı afişteki tasarım süt ürünleri firmasının pazarlama bölümünde hazırlanmış izlenimi verdi. 

Necati Şahin, Bursa'nın yerel gazetelerinden Bursa Hakimiyet gazetesine verdiği bir demecinde "Bursa'nın rotası Necati Şahin'e çevrildi" demişti.

ensonhaber

Bu haber toplam 2872 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri