Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP'nin iki yüzlü siyaseti...!

15.10.2011 15:27
Ergenekon sanıklarını defalarca ziyaret eden ve hatta Silivri'ye çadır dahi kuran CHP, Deniz Feneri sanıklarını ziyaret ettikleri iddiası üzerinden AK Parti'yi vurmaya çalışıyor.

CHP'li Atilla Kart dün Meclis'te düzenlediği ve AK partili vekillerin Deniz Feneri sanıklarını ziyaret ettikleri yönündeki iddiası CHP'nin ikiyüzlü siyasetini gözler önüne serdi.

Ergenekon davasının başladığı günden itibaren Silivri'ye otobüslerle ziyaret seferleri düzenleyen, en son 8 Ağustos'ta 43 milletvekiliyle Silivri'ye giden ve bununla da yetinmeyip Ergenekon sanıklarına destek için Silivri'ye çadır kuran CHP, AK Parti'yi Deniz Feneri sanıklarına yapıldığı iddia edilen ziyaret üzerinden vurmaya çalışıyor.

43 MİLLETVEKİLİ YE PARTİ OTOBÜSÜYLE SİLİVRİ'YE GİTMİŞTİ

CHP'li 43 milletvekili, 8 Ağustos'ta partilerinin milletvekilleri Ergenekon sanıklarına destek için Silivri'ye gitmişti. CHP'li Batum, burada yaptığı açıklamada Ergenekon Davası'nın bütün davalarına kendisi ile bazı arkadaşlarının sık sık geldiğini söylemişti. Duruşmayı izlemek ve sanıklara destek vermek için Silivri’ye gelen 43 CHP'li vekil arasında Süheyl Batum, Oktay Ekşi, Musa Çam, Nur Sertel, Emine Ülker Tarhan, İhsan Kalkavan, İsa Gök, Muharrem İnce, Emine Ülker Tarhan ve Sinan Aygün de yer almıştı.

CHP bununla da yetinmemiş ve Silivri Cezaevi'nin önüne Ergenekon sanıklarına ziyaret için çadır dahi kurmuştu.

ROTAHABER

Bu haber toplam 2136 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri