Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP'nin Sitesini Heklediler!

10.07.2013 15:02
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a ve üç yıl önce vefat eden annesi Tenzile Erdoğan'a yönelik küfür içerikli twitlerinden sonra CHP'nin sitesi heklendi.

CHP Ankara Gençlik Kolları İl Başkan Yardımcısı Umut Tuğluoğlu'nun Twitter hesabından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a ve üç yıl önce vefat eden annesi Tenzile Erdoğan'a yönelik küfür içerikli twitlerinden sonra CHP'nin sitesi heklendi.

Umut Tuğluoğlu'nun, mesajı atıp atmadığı netleşmemesine karşın Parti tarafından 'siyasi nezaket' çerçevesinde istifası istendi. Tuğluoğlu görevinden istifa etti.

Bu olaya tepki olarak Ayyıldız Tim” adındaki internet hacker grubu http://chpankara.org/ adındaki siteyi hekledi.

Sitede, ''CHP ve tüm yandaşlarına sesleniyoruz!. Türkiye'ye faydalı işler yapmadığınız ve yapana da çamur attığınız sürece peşinizdeyiz. Türkiye'yi dış ülkelere fişleyecek kadar adisiniz'' ifadelere yer verildi.

CHP Ankara Gençlik Kolları İl Başkan Yardımcısı Umut Tuğluoğlu'nun Twitter hesabından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a ve üç yıl önce vefat eden annesi Tenzile Erdoğan'a yönelik küfür içerikli twitleri çok tartışılmış, CHP Ankara İl Başkanlığı küfür içerikli twitler konusunda yazılı bir açıklama yapmıştı.

Bu haber toplam 1976 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri