Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP'ye üfürükçü üye: Zöhre Ana!

07.11.2011 09:26
‘Üfürükçülük ve para karşılığı şifa dağıttığı’ iddiaları ile gündeme gelen ve yargılanan ‘Zöhre Ana’ lakaplı Süheyla Gülen, CHP’ye katıldı.

‘Üfürükçülük ve para karşılığı şifa dağıttığı’ iddiaları ile gündeme gelen ve yargılanan ‘Zöhre Ana’ lakaplı Süheyla Gülen, CHP’ye katıldı.

 
Aleviler arasında tartışmalı bir isim olan Gülen, önceki akşam CHP Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ederek parti üyesi oldu. Gülen, “Atatürk’e, Cumhuriyet’e ve partimize yürekten bağlıyız. Ben bir Atatürk ve Cumhuriyet aşığıyım” dedi.
 
Kılıçdaroğlu ise, ziyaretten ve CHP’ye katılım kararından memnun olduğunu belirterek, “Bu ülke hepimizin. Bütün yurttaşlarımızı ayrım gözetmeksizin kucaklamak görevimizdir. Türkiye için kaygı duyan her yurttaşımıza CHP’nin kapıları ardına kadar açıktır” ifadelerini kullandı.
 
Bugün GAZETE 
Bu haber toplam 11446 defa okunmuştur
Zöhre Ana\'yı yanlış tanıtıyorsunuz!!!
Özkan Uçak
Üfürükçü diye yazdığınız insanı ne kadar tanıyorsunuz ki ona bu lakabı yakıştırıyorsunuz. Zöhre ana üfürükçü değildir, aksine o tarz insanlara karşı çıkan biridir. Ziyaretine gelen insanların dertlerini dinler ve o kişiye çıkış yolu bulur ve hayır duası eder ve karşılığında hiçbir şey talep etmez. Ben bunları gözlerimle görmüş biri olarak söylüyorum. Sizler kulaktan dolma bilgilerle bir insanı küçümsemek amacıyla ve haberin dikkat çekici olması için bu yakışıksız başlığı atıyorsunuz, çok yazık habercilik ölmüş.
10 Aralık 2011 Cumartesi 23:54
Beğendim (10)Beğenmedim (3)
YORUMUN DEVAMI
...
ufuk özdoğan
Pir Zöhre Ana hak evliyasıdır.hakkında yapılan bu asılsız haberleride,haber sahiplerini de kınıyorum.gerçeklerin ismini silemezsiniz,yok edemezsiniz!
26 Kasım 2011 Cumartesi 04:17
Beğendim (4)Beğenmedim (4)
YORUMUN DEVAMI
---
zümre bal
habername.com eşittir doğru haberin adresi demişsiniz.gayet inandırıcı,çekici bi reklam olmuş lakin ben bu sayfada doğru bi haber göremedim...ya göremeyen gözlerde sorun var ki olamaz.çünki Zöhre Ananın üfürükçü olmadığını ve para karşılığı şifa dağıtmadığını biliyorum...e bende sorun yoksa sorun bu haberi yayınlarda o halde.ya doğru haberin adresi olun yada reklamınıza laik olamıyorsanız haber yapmayın....
21 Kasım 2011 Pazartesi 18:30
Beğendim (1)Beğenmedim (1)
YORUMUN DEVAMI
Yolumaza Saygılı olun
Çelebi Akkuş
30 yıldır topluma inanclı, edep ve ahlaklı cumhuriyet cocuğu yetiştiren Pir Zöhre Ana Hakkın maşuğudur.keramette meydanda, hakikatte meydanda, haberdeki yazıları esefle kınıyorum cünki Türk Basın İlkeleri Maddelerinde Şu ibareler vardır 1. Yayınlarda hiç kimse; ırkı, cinsiyeti, yaşı, sağlığı, bedensel özrü, sosyal düzeyi ve dini inançları nedeniyle kınanamaz, aşağılanamaz. 2. Düşünce, vicdan ve ifade özgürlüğünü sınırlayıcı; genel ahlak anlayışını, din duygularını, aile kurumunun temel dayanaklarını sarsıcı yada incitici yayın yapılamaz. 3. Kamusal bir görev olan gazetecilik, ahlaka aykırı özel amaç ve çıkarlara alet edilemez. 4. Kişileri ve kuruluşları, eleştiri sınırlarının ötesinde küçük düşüren, aşağılayan veya iftira niteliği taşıyan ifadelere yer verilemez.
12 Kasım 2011 Cumartesi 13:00
Beğendim (1)Beğenmedim (2)
YORUMUN DEVAMI
Gunes balcikla sivanmaz
zeynep
haber basliginizi saygisizca ve gazetecilik ahlakina aykiri buldum.Bir kimseyi tanimadan ,gormeden kulaktan dolma iftiralarla boyle bir baslikla ufurukcu diyerek bu haberi yayinlamanizi siddetle ve nefretle kiniyorum .
10 Kasım 2011 Perşembe 13:38
Beğendim (3)Beğenmedim (1)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri