Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ululsalcı yazarın CIA ajanı listesi

30.06.2011 22:33
Ulusalcı yazarın CIA ajanı listesi.. KİMİ ARARSAN VAR: Angelina-Erdoğan-Öcalan aynı listede

Yeniçağ gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar, öyle bir CIA ajanı listesi hazırladı ki, liste devlet erkanının en tepesiyle başladı. Angelina Jolie'nin Türkiye'deki yardım çadırlarındaki Suriyeliler'e ziyaretine işaret eden Önkibar, ünlü yıldızın dava arkadaşları olarak da bir liste yayınladı. Bu komik listede kimler yok ki.. Angelina ve Erdoğan aynı listede..

İşte Önkibar'ın 'KİMİ ARARSAN VAR' başlıklı o yazısı

İşte Angelina'nın Türkiye'deki dava arkadaşları listesi
Dünya kamuoyunun dikkatini Suriye'ye odaklamak isteyen Paxamericana, AB ve İsrail'in propaganda figürü olan CIA taşeronu malume Angelina Jolie'nin Türkiye'de dava arkadaşları listesinden satırbaşları:
1) Abdullah Gül
2) Tayyip Erdoğan
3) Bülent Arınç
4) Bilderbergciler, Masonlar, Rotaryenler, Lionslar, Lionesler!
5) PKK-Öcalan
6) TESEV ve bilumum Soroscular!
7) Cemaat ve bilumum mensupları
8) Akit Gazetesi
9) Yenişafak Gazetesi
10) İHH

GAZETECİLER LİSTESİ

11) Şevki Yılmaz, Fehmi Koru, Ekrem Dumanlı, Mustafa Karaalioğlu, Zekeriya Karaman, Ahmet Taşgetiren, Abdurrahman Dilipak, Nihal Bengisu Karaca, Mustafa Karahasanoğlu, Zahit Akman, Hasan Karakaya, Albayraklar, Cengiz Çandar, Ahmet-Mehmet Altan, Önder Aytaç, Hasan Cemal, Taha Akyol, Mehmet Barlas, Eser Karakaş, Ergun Babahan, Rasim Ozan Kütahyalı
12) İhlas
13) Her Cuma namazı sonrasında cami çıkışında türban istismarları yapıp şov yapan sözde mukaddesatçı-maneviyatçı müminler!
14) MÜSİAD ve bilumum sözde İslamcı sivil toplum örgütleri!
15) Hak-İş
16) Deniz Feneri.
17) Memur-Sen.

NOT: Hadisi şerifte şöyle buyuruluyor: "Bu dünyada kiminle yoldaş isen öbür tarafta da onunlasın!.." Özellikle kendine İslamcı diyenlere mübarek olsun!

Bu haber toplam 14238 defa okunmuştur
Önkibara
Melih
Önkibar,bende Peygamber efendimizin bir hadisişerifini hatırlatma yapayım,münafık kaf1irden daha kötü olduğunu söylemiştir,yüce peygamberemiz.Bu devrin en büyük münafıkları da kendisini hizmet ettiği yerin karşısında gösteripte, hizmet ettiği yerin hasımlarını o yerin adamı gibi gösterenlerdir. Üstelik bahsettiğin hadisin asıl seni korkutması gerekmezmi.Sen ki yılllardır Enver Örin'in müesseselerinde muhafazakarların ekmeğini yiyip,mesut yılmaza açık açık çalışan değilmisin işte bu yüzden sen en azından Mesut Yılmazla birlikte haşredileceksin.İşin en ilginç yanıda CIA ajanı olmayanların tam listesini CIA ajanı olarak yazmışsın ama, nedense gerçek CIA ajanlarından bir tanesini yazmamışsın, sen işte bu kadar mertsin.
01 Temmuz 2011 Cuma 01:24
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri