Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CIA'nın yeni patronu Müslüman(mış) !

14.02.2013 23:46
Barack Obama'nın gizli Müslüman olduğu saçmalıklarına bir benzer daha geldi: "CIA'nın yeni patronu da gizli Müslüman

Eski bir FBI çalışanı, Obama'nın CIA Başkanlığı için tayin etmeyi düşündüğü John Brennan'ın gizli bir Müslüman olduğu iddia ederek, "Bu makam için hiç uygun birisi değil" dedi. 

ABD'nin 'ılımlı islam' projesi kapsamında ABD Başkanı Obama'nın Müslüman olduğu yalanından sonra şimdi de terörist oluşum CIA'nin başına geçecek isim için de Müslüman olduğu haberleri yayılmaya başladı. Cuma günü Florida eyaletindeki Boca Raton merkezli yayın yapan bir radyo programına katılan Virgina merkezli bir stratejik araştırma gurubunun başkanı John Guandolo, Obama tarafından CIA'nın başına getirilecek olan yeni başkanın gizli Müslüman olduğunu iddia etti. Eskiden Florida Güvenlik Konseyi olarak çalışan İslam karşıtı Birleşik Batı Gurubu Başkanı Tom Trento'nun misafiri olan Guandolo, Obama devrinde Müslüman Kardeşler'in ABD'deki bazı ciddi noktalara gelmeye başladıklarını iddia etti.

Guandalo, yeni CIA Başkanı olacak olan Brennan'ın Suudi Arabistan'da CIA için çalışırken Müslümanlarla çok fazla içli dışlı olduğunu, ayrıca Hamas ve Müslüman Kardeşler ile fazla yakınlaştığını ve bunun neticesinde devşirilerek karşı tarafa geçtiğini iddia etti. İslam karşıtı Guandalo'nun ifadesine göre, muhtemel CIA Başkanı Brennan ya işini yapamayacak bir "beceriksiz" veya işini karşı taraf için yapmaya başlayan bir "hain".Brennan, "Amerikan Müslümanları, ordumuzun her kısmında şeref ile hizmet vermektedirler. Bazıları bu hizmet için hayatlarını verdiler, bazıları şu an dünyanın farklı mezarlıklarında başuçlarındaki mezar taşlarındaki hilal işaretiyle birlikte uyumaktalar. Amerika'nın hürriyet için verdiği mücadelede haklı olarak şeref kahramanlarıdırlar. Amerikanlı Müslümanlar, milli güvenliğimiz ve sivil hayatımızın teminatı için birlikte çalıştığım memurlarımızdır" demişti.

Brennan, Başkan Obama'nın çocukluk yıllarını geçirdiği Cakarta'ya 1970'lerde seyahat ettiğini ve bu ülkede İslam'ın gerçek halini gördüğünü dile getirmiş, şahit olduğu gerçekleri, "Bu İslam'ın her zaman yanlış tasvir edildiği halinden farklıydı" diyerek ifade etmişti.

Bu haber toplam 3440 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri