Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CIA'nın yeni başkanı Müslüman mı?

12.02.2013 11:59
Eski bir FBI çalışanı ve İslam karşıtı bir ABD’linin iddiasına göre, CIA Başkanlığı için yeni tayin edilen John Brennan bu makam için uygun birisi değil, çünkü o gizli bir Müslüman.

 

Cuma günü Florida eyaletindeki Boca Raton merkezli yayın yapan bir radyo programına katılan John Guandolo, Obama tarafından CIA’nın başına getirilen yeni başkanın gizli Müslüman olduğunu iddia etti. Eskiden Florida Güvenlik Konseyi olarak çalışan İslam karşıtı Birleşik Batı Gurubu Başkanı Tom Trento’nun misafiri olan Virgina merkezli bir stratejik araştırma gurubunun başkanı John Guandolo, Obama devrinde Müslüman Kardeşler’in ABD’deki bazı ciddi noktalara gelmeye başladıklarına dikkat çekti.

Guandalo, yeni CIA Başkanı Brennan’ın Suudi Arabistan’da CIA için çalışırken Müslümanlarla çok fazla içli dışlı olduğunu, Hamas ve Müslüman Kardeşler ile fazla yakınlaştığını ve bunun neticesinde devşirilerek karşı tarafa geçtiğini iddia etti. İslam karşıtı Guandalo’nun ifadesine göre, CIA Başkanı Brennan ya işini yapamayacak bir “beceriksiz” veya işini karşı taraf için yapmaya başlayan bir “hain”.

Guandalo, Brennan’ın başa geldikten sonra Hamas ve Müslüman Kardeşler mensubu bazı kişileri teşkilatın müsteşarlık makamlarında toplamaya başladığını, ABD’ye göre “terörist” olan bu kişilerin bu makamlarda ne yaptıklarını sordu.

KAYNAK:İHA

Bu haber toplam 3496 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri