Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Nagehan Alçı İle Enver Aysever birbirlerine girdiler

13.01.2012 08:50
CNN Türk'te ekrana gelen programda Nazlı Ilıcak, "çocuk" diye tabir edilenden yaşça daha büyük bir gencin 23 Nisan'da konuşturulduğunu ve çeşitli kesimlerden tepki alındığı olayı hatırlatınca Enver Aysever araya girerek Ilıcak'ı eleştirdi.

ÇILDIRTAN BÜYÜKANIT BENZETMESİ

Aysever'in bahsedilen gencin İmam Hatipli olduğundan dolayı değil, yaşça büyük olduğundan dolayı eleştirilerin yöneltildiğini hatırlatması üzerine Nazlı Ilıcak'ın "Bu kafa Yaşar Büyükanıt kafasıdır" sözleri stüdyoyu bir anda karıştırdı.

KAVGA İYİCE BÜYÜDÜ

Bunun üzerine Enver Aysever sesini yükselterek "Bu ayıptır, ne demek şimdi bu, ben neden Büyükanıt gibi düşüneyim ki" şeklinde tepki verirken programın dün geceki moderatörü Nagehan Alçı'nın da araya girmesiyle kavga iyice büyüdü.

TERÖRİZE ETMEKLE SUÇLADI

Nazlı Ilıcak ve Nagehan Alçı'nın birlikte Enver Aysever'e yüklenmesi üzerine sesler bir anda yükseldi. "Büyükanıt" benzetmesi karşısında çılgına dönen Aysever, "Bıktım artık sizin benzetmelerinizden" diye tepki gösterirken, Nagehan Alçı da Aysever'i "Terbiyesizlik, programı terörize etmek ve kompleksli olmak"la suçladı.

 

 

 

Bu haber toplam 2862 defa okunmuştur
VİDEO
RAMAZAN ÇELİK
Bu tür haberlerde video sunu da izlemek istiyoruz.
13 Ocak 2012 Cuma 15:45
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri