Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ahmet Hakan'ın dili tutuldu!

27.12.2011 09:03
CNN Türk'te Maraş katliamını masaya yatıran Ahmet Hakan, canlı yayına bağlanan Maraş Katliamı hakiminin anlattıkları karşısında adeta dili tutuldu.

CNN Türk'te Maraş katliamını masaya yatıran Ahmet Hakan, canlı yayına bağlanan Maraş Katliamı hakiminin anlattıkları karşısında adeta dili tutuldu.

Maraş Katliamı hakimi Kerim Günay, 33 yıl sonra canlı yayında o anları anlattı. Katliamdan anlattığı, bir kadına yapılan işkence karşısında Ahmet Hakan'ın dili tutuldu.

90 YAŞINDAKİ KADINA İŞKENCE

Kerim Günay, Maraş katliamına dair anlatmak istediği iki anektodu canlı yayında paylaştı. Günay'ın anlattığına göre; oğlu ve gelininin evden kaçarak yalnız bıraktığı 90 yaşındaki kadın büyük bir saldırıya uğradı. Acılar içinde kıvranan kadının hala yaşadığını fark eden saldırganlar ise, kadını başaşağı çevirerek bahçede bulunan hela çukuruna kafasını soktular.

Maraş katliamı davasının hakiminin 33 yıl sonra canlı yayına çıkarak anlattığı bu anektod stüdyodaki konuklarla birlikte programın sunucusu Ahmet Hakan'ı da şaşkına çevirde.

AHMET HAKAN: "TÜYLERİMİZ DİKEN DİKEN OLDU"

Hakan, Kerim Günay'ın anlattıkları karşısında neye uğradığını şaşırırken "Söyleyecek hiçbir şey bulamıyorum. Tüylerimiz diken diken oldu" dedi.

 

İŞTE O VİDEO:


 

 

Bu haber toplam 3316 defa okunmuştur
AHMET HAKAN ÇOK KÖTÜ YÖNETTİ
Hasan eleştirmen
Akşamki programda AHC maalesef çok tarflı bir program sundu. Çkkeş beyi neredeyse hiç konuşturmadı. Karşı tarafta iki kişi vardı telefonlada 3 kişi katıuldı hepsi aynı kafada idiler. Böyle yanlı program sunulmaz.
27 Aralık 2011 Salı 15:54
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
sadist satanistler bunlar..
hursit dilaver
doğru olabilir. geçenlerde TBMM araştırma komisyonuna bilgi veren baba da kızının gözlerinin oyulduğunu, kulak ve burnunun kesildiğini, yüz derisinin kafasına kadar yüzüldüğünü anlattı. allah korkusu olmayanlarda satanistlerde falan bu var.hep deriz ya bunlar iktidara gelseydi, sizin haricinizde evde sizden kim varsa hepsini öldürerek ülkede güzel bir katliam yapacaklardı. allah müsade etmedi.sadist için hele de 90 yaşındaki neneyi işkence ile öldürmek çok kolay tabi. kadıncağız ne yapabilir bunlar karşısında..TÜRKİYEYİ SON DÖNEMDE BUNLARDAN ALLAH KORUDU..sivas olsun, başbağlar olsun,maraş ve çorum olsun, öyle bir kin ve hınçla bu işler yapıldı ki..inşallah allah o işkence görenlerin can acısını onlara hissettirmemiştir.siz bitti falan da sanmayın..en ufak bir gevşeklikte aynısını yapacaklardır.80 sonrası işkencelerini hatırlayın. hele bizim ülkücülere..şimdikiler unuttu. çünkü ulusal ülkücü yapıldılar ve geçmiş unutturuldu..o eziyetleri yaşayanlar da sağa sola savruldular..
27 Aralık 2011 Salı 14:40
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
bağlasan durmaz
eniştedir eşref
bu olay gerçekmidir.tarafları kimdir.kimdir bu kadın.tornavida ile 90 yaşındaki kadının gözünü oymak.bence araştırmak lazım.o kadar aşşağılara düşecek bu milletten kimse yoktur umarım...
27 Aralık 2011 Salı 11:40
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri