Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Birand'ın bırakma sebebi Dündar'mış!

22.01.2011 16:02
CNNTürk'ün yayın yönetmenliğini bıraktığını açıklayan Mehmet Ali Birand hakkında çıkan iddialara tepki gösterdi.

 

Ana haberler kategorisinde Uğur Dündar'ın nefesini ensesinde hisseden Mehmet Ali Birand, CNNTürk'ten de "birincilik koltuğunu" bırakmamak için ayrıldığını duyurdu.

Dün sürpriz bir şekilde CNNTürk Genel Yayın Yönetmenliği'nden ayrılan Mehmet Ali Birand bugün twitter'den yaptığı açıklamada, "Hepinize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederim. CNN TURK'ü sırf Kanal D Ana Habere daha fazla zaman ayırabilmek için bıraktım. Birincilik bayrağını kaybetmeye hiç niyetim yok. Abuk sabuk yorum yapanlara da doğrusu gülüp geçiyorum. Sevgili dostlar." dedi.

KIRCA ARTIK BEŞİNCİ

Kanal D ana haberi uzun bir zamandan beri zirveden tutmaya çalışan Mehmet Ali Birand zaman zaman bu koltuğu Star TV'de ana haber sunan Uğur Dündar'a kaptırıyor. Bu yarışın dışında bir de Ali Kırca'nın düşüşü dikkat çekiyor. Dünkü rayting ölçümlerine göre atv haberde zirvenin ortağı olan Ali Kırca Show TV'de 5. sıraya kadar geriledi. Tüm gün reyting sıralamasında FOX TV ana haber Kırca'lı Show haberi geride bırakarak 4. sırada yer aldı. Cem Öğretir'in sunduğu atv haber 3. sıranın değişmez ismi oldu.

Haber 7 

Kaynak:
Bu haber toplam 1720 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri