Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Genetikçi Müdür Açığa Alındı

21.02.2012 10:43
Dumlupınar İlköğretim Okulu Müdürü Mustafa Aydın hakkında soruşturma başlatıldı. Müdür Aydın soruşturma süresince açığa alındı.

Erzurum Yakutiye Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen ’Huzur toplantısı’na katılan Dumlupınar İlköğretim Okulu Müdürü Mustafa Aydın’ın "öğrencilere genetik test yapılsın" sözlerine soruşturma açıldı. Erzurum Milli Eğitim Müdürlüğü konuyla ilgili bir milli eğitim müfettişini görevlendirdi. Aydın’ın ayrıca soruşturma süresince açığa alındığı belirtildi.

Müdür Aydın katıldığı huzur toplantısında şunları söylemişti:

"Çocuklar bir defa genellikle hırsız. Bunun yanında çocuklara devamlı ’Anneniz yoğurt mayalıyor mu’ diye sorarım. ’Evet mayalıyor’ diyorlar. Bir kere yoğurt bozuksa, mayası bozuktur. Aile ne ise, çocuğu odur. Bulunduğum çevreyi sokak sokak dolaştım. O kadar kullanılmayan ev var ki. Çocuklar köpek bakıyor. Orada soba yakmış oturuyorlar. Yetkililere eski ve boş evlerin yıkılmasını söyledim. Analar ne kadar kültürlü olursa yetişecek nesil o kadar kültürlüdür. İngiltere’de okullarda şiddetin dozunu ayarlamak için bir takım tartışmalar yapılıyor. Arjantin ya da Brezilya’da emniyette, suçlu çocuklara ’Nasıl bir şiddet uygulayalım’ diye tartışılıyor. Ben bunu bizzat okudum, kafadan atmıyorum. En önemli tespitim, suça meyilli çocukların yüzde 90’ının ailelerinin geçimi sosyal yardımlaşma vakfı tarafından karşılanıyor. Yıllar önce Breziyla’da sokak çocuklarını yok etmek için bir örgüt kurulmuştu. Kusura bakmayın, belki biraz anormal gelebilir ama ben şunu istiyorum: Tıp bu kadar gelişti yüz nakli yapılıyor. Emniyette suçluların kanını alıp gen haritası çıkarsınlar. Çocuk doğduktan sonra analizi yapılsın. Vatana, millete, bu ülkeye zararlıysa yürümeden yok edilsin."(

Bu haber toplam 3156 defa okunmuştur
dindar genclik!!!!.
can
al,sana dindar genclik.boyle sapik dusunceleri asmak lazim.ya su dinci yazarlar zulum zulum diyorsunuz. leyla,ya ne oldu.!!!erzurumlu leylaya.17,yasinda bir genc kiz.birde turbanli.hakli olarak hes,i protesto,ediyor.turbanli dindar!!!??genclikten ses cikmiyor.eee hani turban,a ozgurluk!!!simdi bu kiz turbanli terorismi!kendi falinde bir genc kiz.dincilerin dini kaymis.dogruyu gercegi goremez olmuslar.hadi hayirli dindar genclige 1,2.
21 Şubat 2012 Salı 17:46
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri