Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Çocuklarını son defa gösterip iple boğdu

21.03.2009 09:57
Aldatıldığından şüphelenen Selahattin B, eşini öldürmeye karar verdi. Cinayet öncesi Çocuk Koruma Evi'ne bıraktıkları beş çocuğunu alarak eve geldi.
Ankara Sincan'da 15 yıllık eşini iple boğarak öldüren Selahattin B.(39) polise teslim oldu. Eşi Medine B.'yi (35) öldürdükten sonra yorgana sarıp üzerini urganla bağlayan cani koca eşini 24 saat boyunca yatak dolabına sakladı. Emniyet'teki ifadesinde eşinin cep telefonundan aşk mesajı ve çantasından aşk mektubu çıktığı için cinayeti işlediğini ifade eden Selahhattin B.'nin olaydan sonra cesedin kokmaması için pencere camını hafif açık bıraktığı ortaya çıktı. 5 çocuk sahibi ailenin maddi durumları iyi olmadığı için çocuklarını Ulus'ta Çocuk Koruma Evi'ne bıraktıkları tespit edildi. Eşini öldürdüğü iddia edilen Selahattin B. olaydan sonra polise teslim olarak, "Eşimi öldürdüm. Cesedi evin dolabında" dediği öğrenildi.
Son zamanlarda eşinin şüpheli hareketlerinden şüphelenen kıskanç koca ev hanımı olan eşi Medine B.'yi takip etti. Eşinin sık sık internet cafeye gittiğini gören Selahattin B. eşinin burada bir erkekle chat yaptığını öğrendi. Daha sonra eve gelen kıskanç koca eşinin telefonunda aşk mesajı ve çantasında da aşk mektubu buldu. Eşinin kendisini aldattığı kanısına varan Selahattin B. daha sonra eşini öldürme planı yaptı.

TELEFONDA AŞK MESAJLARI

Eşinin son bir kez çocuklarını görmesini isteyen çılgın koca 17 Mart Salı akşamı yurttan beş çocuğunu alarak eve geldi. Evde çocukları ile hasret gideren baba Selahattin B. 18 Mart Çarşamba sabahı çocuklarını tekrar yurda götürdü. Çocuklarını yurda bıraktıktan sonra eve gelen çılgın koca, karısı Medine B. ile tartışmaya başladı. Eşine kızan Selahattin B., "İnternette erkeklerle konuşuyorsun. Telefonunda va çantanda aşk mesajları var. Sen beni neden aldatıyorsun?" diye bağırır. Kocasının bağırmasına, tepki veren Medine B., "Ben senden ayrılmak istiyorum. Doğru düzgün bir işin gücün de yok" diye cevap verir. Daha sonra evde daha önceden hazırladığı iple eşinin boğazına sarılan Selahattin B. eşini boğarak öldürür.

KOKMASIN DİYE CAMI AÇMIŞ

Öldürdüğü eşinin cesedini elbise dolabına koyan Selahattin B. cesedin kokmaması içinde camı açık bırakır. İşlediği cinayetin ardından eşinin cesedi ile 24 saat baş başa kalan cani koca 19 Mart Perşembe sabahı polise giderek teslim olur. "Eşimi öldürdüm. Cesedini dolaba koydum" diye teslim olan Selahattin B. gözaltına alındı.


'Seni seviyorum' mesajı bulundu

Sincan İstasyon Mahallesi'nde eşini boğarak öldüren Selahattin B.'nin eşinin cep telefonunda "Seni seviyorum" mesajını gördüğü ortaya çıktı. Eşinin erkek arkadaşından geldiği ileri sürülen mesajı görünce Selahattin B.'nin çılgına döndüğü ve eşin öldürdüğü tespit edildi. Bu arada katil kocanın evde bazı aşk mektupları da bulduğu ileri sürüldü. Eşi tarafından öldürülen Medine B.'nin birkaç kez evden kaçtığı ama daha sonra tekrar eve döndüğü öğrenildi
Bu haber toplam 1708 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri