Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cimbom Colman'ı da mı ayartıyor?

18.01.2013 17:49
Para krizi yaşayan Trabzonspor yönetimi, oyunculara iki aylık ödemeyi yapmazken, sadece kaçmak için fırsat kollayan Colman'ın parasını yatırması, büyük sıkıntı oluşturdu.

Trabzon'da Colman krizi. Bordo-Mavililer'de yaşanan ekonomik sıkıntı nedeniyle içerde iki aylık ücretleri biriken oyuncular paraların hala yatırılmaması nedeniyle bundan büyük rahatsızlık duyarken, son bomba ise herkesi şoke etti.

İki aylık dönemde 20 milyon TL'lik acil ödeme için paraya ihtiyacı olan ve bu nedenle oyuncu ödemelerini geciktiren yönetimin, Colman'ın parasını ise yatırması kriz çıkardı.

'Bedava Gelirim'

Kampa yine geç gelen ve diğer oyuncular Henrique ve Alanzinho'nun aksine özür bile gerek duymayarak Trabzon'dan ayrılmayı kafasına koyduğunu gösteren Colman'ın sözleşmesindeki maddeyi kullanarak serbest kalmayı planladığı, ayrıca birkaç kulüple 'bedava gelirim' diyerek pazarlık yaptığının öğrenilmesi üzerine yönetimin sadece Arjantinli yıldızın parasını yatırması takımda krize yol açtı.

Galatasaray ayartıyor

Colman'ın her türlü ödemeyi takibe aldığı, geriye dönük tüm banka dekontlarını istediği belirtilirken, bedelsiz ayrılma yönünde her türlü fırsatı değerlendirmek için çalıştığı öğrenildi.

Benfica'nın yanı sıra Colman'ı Galatasaray'ın da istediği belirtilirken, bedava gelmesi yönünde bu takımların yönlendirmesi nedeniyle yönetimin 'Colman kaçabilir' korkusu ile diğer oyunculara ödeme yapmazken, Arjantinli yıldıza her ay ödemeleri gecikmeksizin yapacağı öğrenildi. Bu olay takımda ciddi rahatsızlık yarattı.

 

Kaynak: Günebakış

Bu haber toplam 1694 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri