Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cübbeli Ahmet Hoca'dan Haydar Baş'a Sert Tepki

14.01.2013 02:27
Kamuoyunca Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü Haydar Baş'a taş attı.

Cezaevinden çıktıktan sonra Lalegül FM aracılığıyla sohbetlerine devam eden Cübbeli Ahmet Hoca, BDP (Bağımsız Türkiye Partisi) Genel Başkanı Haydar Baş'a yüklendi.

HZ. ÖMER'E İFTİRA ATARSAN SONUN BÖYLE OLUR

İsim vermeden Haydar Baş'ın kendisini çok kıskandığı ileri süren Cübbeli Ahmet Hoca, "'Kimse beni dinlemiyor' diye sızlanıyor. Sen Hz. Ömer'e iftira atarsan seni kim dinler" diye konuştu.

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut
Ünlü şöyle devam etti;

KENDİ KENDİNE GELİN GÜVEY OLUYOR

" Şimdi sahtekarlar var. Müteseyyihler var. Ne demek, şeyhlik taslıyorlar. Bir tanesi var başına kasketi geçirmiş boynuna da kravatı takmış benimle uğraşmaya başladı. Önceden de benimle uğraşıyordu ama gizliden yapıyordu. Şimdi adres vererek yapıyor. 'Ya işte Cübbeli diye biri var, sarık takmış cübbe giymiş, sakal uzatmış, baston kullanmış. Millet onu dinliyor beni dinlemiyor. Benim sakalım kısa diye mi beni dinlemiyor. ' Meseleye bak ya. Sen Hz. Ömer'e iftira atarsan, millet seni dinler mi? Ben mürşide bağlıyım. O zaman millet gelir. Sen milletin kalbini yönetemezsin ki. Kendi kendine kalkıp ben Şeyh oldum dersen, rengin ortaya çıkar. İşte sen böyle devam edersen Allah da seni rezil eder."

Ensonhaber 

Bu haber toplam 14256 defa okunmuştur
cübbeli hocamız hakkında
ibrahim yurdakul
ALLAH sizi ıslah etsin ki böyle mübarek insana ne kelimeler kullanmışsınız sizin akıbetiniz nolcak bakalım nasipsizler
25 Ocak 2013 Cuma 13:21
Beğendim (4)Beğenmedim (1)
YORUMUN DEVAMI
selami ye cevap
ahmet mıthat
müslüman delilsiz konuşmaz you tube dan tarih site isim verde bizde öğrenelim aksi iftira olur allah cc.iftira edenlere lanet eder !!birde sanki hekimmiş gibi ruh hastası teşhisi koyuyorsun ilmi destekten yoksun sapsız desteksiz karacahil görüntüsü veriyorsun dikkat et!!bu işin hukuk yönü var !!
17 Ocak 2013 Perşembe 11:18
Beğendim (2)Beğenmedim (3)
YORUMUN DEVAMI
HAYDAR BAŞŞŞ ruh hastası
Selami
Hadisi delil gösterip tüm tarikatler ve cemmatler batılda birtek biz hakkız deyip sonrada Hz İsa inse benim cemmatim olur diyen kasım kasım kasılıp kendini öven ve övdüren ya ruh hastası bir sapık oalbilir yada kötü niyetli bir münafık. (Not:Haydar Başın bu sözleri youtubeda var iftira değildir.) İSteyen arayıp bulsun. Bu kendini mehdi sanan meczubun gerçek yüzünü görün.
15 Ocak 2013 Salı 20:14
Beğendim (4)Beğenmedim (5)
YORUMUN DEVAMI
cübbeliye cevap 2
ahmet mithat
sızın haydar baş ve kadrosuyla sorununuz ne zaman başladı,surıye olayında tv demecınızde kalkıp ''surıyelıler esad nusayrıdır alevidir türk askeri onlarla savaşır ölürse şehit olur!!''dediğiniz anda muslumana karşı savaşı teşvik eder konuştuğunuzda ipler koptu,haydar baş müslümanın tırnağına zarar gelmesini kaldıramaz,herkimden müslümana zarar geliyorsa her kim islamın temel taşlarını bozuyorsa, o ıster hükümetimizin başı olsun ister fe.gü.olsun ister ab,ister abd olsun en şiddetli şekilde eleştiri alır gerekirse lanet eder suriye olayından önce bakınız haydar baş kadrosundan muharrem bayraktarın sızın hakkınızdakı yazılarına sızın ıcın bayan meselelerinde bu aile içi meselesidir kımseyı ılgılendırmez su an kendısıne dınlerarası dıyaloga karsı cıktıgı ıcın komplo kurdular demıstır yoksa haydar baş ve kadrosunun muslumanla hıcbır ışı olmaz sızde dolduruşa gelmeyın
14 Ocak 2013 Pazartesi 11:46
Beğendim (9)Beğenmedim (2)
YORUMUN DEVAMI
cubbeli ye cevap
ahmet mıthat
sayın cubbelı sayın haydar baş ı takip eden biri olarak oğluma faruk ismini verdim hz ömer gibi adaletli olsun diye ,bugüne kadar da haydar baş bey den 1 kere hz ömer aleyhine bir laf işitmedim sadece peygamber imizin s.a.v.gadir hum hutbesinde (bakınız ahmet bin hambel in imamı azam ın eserlerine )benden sonra başınıza ali yi getirin demesine rağmen önüne geçtiklerinden yalnışlığın vurgulanması dışında hz ömer e tek laf etmemiştir.zaten hz ömer ali yi baş danışman olarak tutar her defasında ali olmasaydı ömer helak olurdu demiştir bunlar o muhterem şahıslar kendi aralarında bunu halletmışler, bunu fazla önemsememek lazım bunu insanlık hali gibi görmeli tıpkı peygamber zellesi gibi,tıpkı peygamberimizin hz aişe vakası (iftira)da haketmediği halde soğuk durması gibi insanlık hali olarak görüp bu tip olayları aramızda nifak meselesi haline getirmememiz gerekir.gelelim haydar baş ve kadrosunun her defasında sakalı cuppeli diye şahsınıza laf sokması bu ne zaman başladı devam edecek...
14 Ocak 2013 Pazartesi 11:13
Beğendim (7)Beğenmedim (4)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri