Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cübbeli Ahmet Hoca Haydar Baş'a Yüklendi

21.02.2013 13:10
Cübbeli Ahmet Hoca, Haydar Baş'ın , Hz. Ömer'e iftira attığını iddia etti!

Haydar Baş'ın yazdığı bir kitapta Hz. Ömer ile ilgili yanlış bilgiler verdğini belirten Cübbeli Ahmet Hoca sohbetinde, '''O Haydar Baş var bir tane ben onu Ehli Sünnet biliyordum. Senelerce dedim bu adam Ehli Sünnet. Şimdi Şiilere yama olmuş. Şiilerin peşine düşmüş. Şiilerle toplantılara katılıyor. Hz. Ömer’in aleyhine konuşuyor. Bir kitap yazmış Hz. Ömer Fatma’nın evini bastı, kapısını kırdı, dövdü, çocuğunu düşürdü. Hz. Ömer böyle bir şey yapabilir mi Peygamber efendimizin (S.A.V) kızına . HZ. Ömer’in aleyhine neler yazmış kitapta. Bu adam tamamen Şiilerin adamı olmuş.'' dedi.

Cübbeli Ahmet Hoca: ''Şimdi ben ona diyorum ki sen Hz. Ömer’in aleyhine niye konuşuyorsun?’ Ben ona bunu söylüyorum. O da kalkıp diyor ki; Adam 45 sene yargılanıyor. Bu adamın Allah’ı, Peygamberin adını ağzına almasına ne hakkı var? ' Sen Hz. Ömeri’in aleyhine ne konuşuyorsun ben sana onu soruyorum. Bu ümmetin hocalarına ne oldu? Hz. Ömer’in hakkını arayan hoca yok mu? Ben şaşırıyorum kalıyorum. Bu memleket ne hale geldi? Herkes ben isim vermiyorum. Ben yanaşmıyorum. Neye yanaşmıyorsun kardeşim. Hz. Ömer böyle bir şey yapmaz. Sen yalan, iftira, acem palavraları, şia kaynaklarından kaynaklarından kaynak alıyorsun. Böyle bir şey yok. Biz Hz. Ömer’i savunmaycak mıyız?'' diye sessiz kalanları eleştirdi.

 

 

Bu haber toplam 3936 defa okunmuştur
bayrak
cem
ey cüppeli senin işin pazarlamacılık boşver hocalığı falan diyaloğa karşı çıkıp zoru görünce diyalogculardan yalvar yakar merhamet dilenen Müslüman karikatürü mahkeme seni kadın ticareti yapmaktan içeri atmadımı ne konuşuyorsun hala
12 Haziran 2014 Perşembe 22:24
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
Helal
Ahmet Mekki
Helal sana Ahmet Hoca bu haydar efendininde HAKKINDAN geldin
21 Şubat 2013 Perşembe 16:20
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri