Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cübbeli Ahmet Hoca kızını evlendirdi

25.05.2016 01:52
Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün kızı Yüsra Ünlü hayatını Bolulu iş adamı Esat Palazoğlu ile birleştirdi

Bolulu işadamı Muhittin Palazoglu’nun kardeşi Esat Palazoğlu ve kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü’nün kızı Yüsra Ünlü haremlik selamlık bir düğünle evlendi.

AZİZ YILDIRIM, CÜBBELİ AHMET'İ YALNIZ BIRAKMADI

İstanbul Beşiktaş’ta bulunan Four Seanons İstanbul Bosphours Otel’de düzenlenen düğüne çok sayıda ünlü isim katıldı. Fenerbahçe BaşkanıAziz Yıldırım, siyasiler ve sanat dünyasından birçok isim Palazoğlu ve Ünlü ailelerini yalnız bırakmadı.

Cübbeli Ahmet Hoca kızını evlendirdi

KURAN-I KERİM TİLAVETİ

Cübbeli Ahmet Hoca ve Esat Palazoğlu’nun ağabeyi işadamı Muhittin Palazoğlu misafirleri kapıda karşıladı. Düğünde ilk önce Kuran-ı Kerim okundu.

Eyüp Sultan Camii İmamı Metin Çakar’ın Kuran-ı Kerim tilaveti okuyarak başlayıp, Necip Karakaya’nın tasavvuf orkestrası ile devam eden gecede Alişan ilahi performansı sergiledi.

Cübbeli Ahmet Hoca kızını evlendirdi

DAVUTOĞLU TELEFONLA KATILDI, ERDOĞAN TELGRAF GÖNDERDİ

Ardından yapılan nikah töreninde Esat Palazoğlu ve Yüsra Ünlü çiftinin mutlulukları gözlerinden okunurken, Esat Palazoğlu’nun nikah şahidi olacak olan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti kongresi olduğu için düğüne katılamadı. Davutoğlu, telefonla davetlilere kısa bir konuşma yaptı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da telgraf göndererek çifte mutluluklar diledi.

Bu haber toplam 3114 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri