Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cübbeli Ahmet Hoca PKK'yı sert ifadelerle eleştirdi

17.10.2014 22:55
Son dönemlerde Doğu ve Güneydoğu'da patlak veren sokak eylemlerine ilişkin açıklama yapan Cübbeli Ahmet Hoca, PKK'yı sert ifadelerle eleştirdi.

Cübbeli Ahmet Hoca, sohbetinde son dönemlerde Doğu ve Güneydoğu'da patlak veren sokak eylemlerine değindi. Cübbeli Ahmet Hoca"Müslüman Kürt evlatlarımız bu örgüt tarafından kıtır kıtır kesiliyor" dedi.

"EN ÇOK KÜRTLER MÜSLÜMAN"

Konuşmasında PKK'ya yönelik sert eleştirilerde bulunan Cübbeli "En çok Kürtler Müslüman, onların içine de gavurlar bunları musallat etti. Gariban Müslümanları perişan ediyorlar. 17 yaşında kurban dağıtan çocuğu öldürdü bunlar. Silahla tarıyorlar, ondan sonra tavandan atıyorlar, bıçak saplıyorlar, araba ile eziyorlar ve anne babası ayağındaki benden tanıyor. Bunlar din düşmanı" şeklinde konuştu.

 

"BUNLAR GÜÇLENSE HEPİMİZİ BÖYLE KESERLER"

"Bunlar güçlense hepimizi böyle keserler" diyen Cübbeli, "Bunlar din düşmanları. Hey gidi sakalla sarıklı olup da PKK'yı destekleyenler, akıllı olun. Bunlar yönetimi bir ele alsınlar sakalınla birlikte kafasını da kesecekler" dedi.

Bu haber toplam 2782 defa okunmuştur
Kobani eylemlerinden çıkarılacak ibret
Ahmet
Resülayn yani kobani eylemlerinden çıkarılacak en büyük ders PKK nın gerçek yüzünün görünmesi olmuştur. Mazallah ellerine fırsat geçse neler yapacaklarını cümle alem görmüş oldu.
18 Ekim 2014 Cumartesi 09:21
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri