Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cübbeli Ahmet Hoca yine verdi veriştirdi

21.02.2015 16:36
Ahmet Mahmut Ünlü, bilinen adıyla Cübbeli Ahmet Hoca, "Peygamberi çok sevelim, siz de ağlayın falan. Arkadan da ver müziği, ver gazı ver" sözleriyle İsim vermeden televizyondaki dini programları eleştirdi. Akla ilk gelen isim Nihat Hatipoğlu oldu.

Cübbbeli Ahmet Hoca, ehli sünnetin Şiilik tehlikesi altında olduğunu belirttiği sohbetinde eleştirilerinden Nihat Hatipoğlu da nasibini aldı. Cübbeli Ahmet Hoca, Hatipoğlu'nun televizyon programlarını şöyle eleştirdi:

 

ARKADAN VER GAZI...

 

"Peygamberi çok sevelim, siz de ağlayın falan. Bazı hocaların yaptığı gibi... Arkadan da ver müziği, ver gazı ver. Ondan sonra ilahisi, kasidesi arkadan da müziği falan. Hz Ömer şöyle yaptı, Hz. Ali böyle yaptı... Ya tamam da arkadaş Hz. Ömer'e sövüyor adam... Hz. Aliye sövüyor... Sahabeye sövüyor. Milletin nesli bozuluyor. Şia içimize girmiş, devrim muhafızları cirit atıyor Türkiye'de, bütün sırları almışlar, istihbaratı çalmışlar. Dünya kadar haberler çıkıyor. 'Bunlar bize bi şey yapamaz' Nasıl, Yemen'de ihtilal yaptılar... Yemen'de Şia ihtilal yaptı, hükümeti ele geçirdi Husiler yav... Ya sen ne uyuyorsun Müslüman! Bu sahabeyi sevmem diyenlerin hepsinin arkasında İran var. Bunlar özel yetiştirilmiş mamulat yaa.. Bu işler bu şekil yumuşatılacak bir de bakmışsın eline geçmişiz İran'ın. Yemen gibi ehli sunnetin kalesi gitti. Türkiye'de Yemen kadar tarikat da yok evliya da yok. Sayı bakımından şu andaki Yemen'deki evliya Türkiye'den fazladır. Bildiğim için konuşuyorum. Kabirleri de fazladır, dirileri de fazladır. Türkiye'de de bir evliya olur hepsinden üstündür o başka... Onu konuşmuyorum."

Bu haber toplam 3898 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri