Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cübbeli Ahmet Hoca'dan olay seçim iddiası!

14.02.2015 14:38
Cübbeli Ahmet Hoca, 2015 genel seçimi milletvekilleri aday adayları için olay yaratacak bir iddiada bulundu.

Cübbeli Ahmet Hoca, Türkiye'de namaz kılma oranına ilişkin yaptığı açıklama, 2015 genel seçimleri milletvekili aday adaylarıyla ilgili ilginç bir iddiada bulundu.

Cübbeli Ahmet Hoca, milletvekili aday adaylarının namaz kıldıkları belli olsun diye karılarına pantolanlarının diz kısımlarını ütülememesi yönünde uyarı yaptıklarını öne sürdü. Namaz kılmanın artık prim yaptığını söyleyen Cübbeli Ahmet Hoca, "Elhamdülillah bugünlere de geldik. Eskidenrakı içerek ben de sizdenim deniyordu, şimdi adam namaz kılarak ben de sizdenim diyorsa bu da bir başarı" dedi.

İŞTE CÜBBELİ AHMET HOCA'NIN O SÖZLERİ:

Namaz kılmaz prim yapıyor artık, aday olacaklar var. Aday olacaklar ne diyorlarmış. Karılarına kızıyorlarmış, '(Pantolonları) Ütüyemeyin ya' diyorlarmış. Ne ütülüyorsun yani? Ütülersen namaz kıldığımız belli olmayacak... Dizi ütülememek lazımmış. Aday olunca dizine bakıyorlarmış. Diz de ütülü olunca namaz kılmıyor gibi gözüküyormuş. Durum bu. Elhamdülillah bugünlere de geldik. Eskiden rakı içerek ben de sizdenim deniyordu, şimdi adam namaz kılarak ben de sizdenim diyorsa bu da bir başarı.    

Bu haber toplam 2692 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri