Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cübbeli Ahmet Hoca'dan PKK'lılara beddua!

21.09.2015 00:28
Cübbeli Ahmet Hoca, geçtiğimiz günlerde ambulansla hastaneye götürülen PKK'lının polise küfür ettiği anları hatırlatarak beddua etti. Cübbeli HDP'nin bayrak açıklamasına da çok konuşulacak bir cevap verdi.

Geçtiğimiz günlerde Güneydoğu'da kaydedilen görüntülerde polise saldırırken yaralanan terörist için ambulansın geldiği, yaralı teröristin ambulansa taşınırken bile polise küfür ettiği görülmüştü.

"BÖYLE ŞEREFSİZ, BÖYLE KARAKTERSİZ.."

Cübbeli Ahmet Hoca "Bu Haftanın Sohbeti" adlı programda bu olaya değinerek PKK'lıları topa tuttu. "Böyle karaktersiz, böyle şerefsiz, böyle şahsiyetsiz, böyle namussuz bir terörist olur mu ki gidiyor polise molotof atıyor, adamı yakıyor ya da deviriyor neyse, bu arada kendisi de yaralanıyor, yaralanınca ambulans geliyor bu teröristi kurtarmaya." diyen Cübbeli sözlerine şu şekilde devam ederek PKK'lılara beddua etti;

"BÖYLE KARAKTERSİZLİK ANCA KÜRTÇÜYÜM DİYEN PKK'LILARDA OLUR"

"Şimdi ambulans geliyor teröristi kurtarmaya, oradan ambulansa bindiriyorlar polis ona vurmuyor etmiyor yaralı madem gitsin hastaneye diye, o  orada polise ana avrat sövüyor. Ya polis sana vur emri varken vurmuyor. Sen ona molotof atıyor yakıyorsun adam senin yine ambulansa binmene izin veriyor sen yine buna sövüyorsun. Böyle karaktersizlik ancak bu Kürtçüyüm diyen PKK'lılarda bulunur. Rabbim belalarını gökten izan eyle, azaplarını irsan eyle, Allahım kahru perişan eyle."

 
Bu haber toplam 2198 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri