Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cübbeli'den mektup var

16.02.2012 11:10
Hapiste unutulan adam.. Cübbeli Ahmet Hoca'dan mektup var..

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, tutuklu bulunduğu Metris Cezaevi'nden babası Yusuf Ünlü aracılığıyla mektup gönderdi. Cübbeli mektubu bu kez Milli gazeteye gönderdi.
 
Cübbeli Ahmet Hoca, iki aydır tutuklu bulunduğu Metris Cezaevi'nde bir mektup kaleme aldı ve mektubu Milli Gazete'ye babası Yusuf Ünlü aracılığıyla mektup gönderdi. Kendi el yazısıyla kaleme aldığı mektupta durumu hakkında bilgi veren Cübbeli Ahmet Hoca, aynı zamanda da sevenlerine bazı tavsiyelerde bulunuyor. Cübbeli Ahmet Hoca, "Rabbim iki cihanda maddeten ve manen bu camianın kalkınmasını ve birçok hayırlara vesile olmasını müyesser eylesin. Rabbim gücü zalimlerden alıp muzlumlara en yakın zamanda iade eylesin. Amin."
 
KOMPLO KESİNLİKLE MASUMUM
 
Daha önceki açıklamalarında masum olduğunu kesin ifadelerle dile getiren ve "Komplo ile karşı karşıyayım. Kesinlikle masumum" diyen Cübbeli Ahmet Hoca, mektubunda kendisinden bahsederken 'bu fakir' ifadesini kullandı.
 
İşte o mektup
 
Merhum Erbakan Hocamız tarafından kurulan bu gazete (Rabbime hamdolsun) genel manada ehl-i sünnet çizgisinden ve ehl-i sünneti müdafaa edenleri müdafaadan hiçbir zaman geri durmamıştır. Bugün de bu fakir hakkında bu vazifeyi ifa etmektedir. Fakir, her hafta Perşembe akşamı Ahmet Yesevi Derneği'nde okunmak üzere gönderdiğim mektuplarla halkımızı hakkımda bilgilendirmekteyim. Yatsı namazından sonra (7.30 sularında) mektuplarım 88.4 frekansındaki Lalegül FM'den de dinlenilebilmektedir. Ayrıca genel durumumu Arifan Dergisi'nin şubat sayısında yazdım.
 
Merak edenler bu adreslerden bilgi alabilirler. Bu vesileyle tüm Milli Gazete okurlarına, yöneticilerine ve Milli Görüş camiasına şükranlarımı arz ederim.
 
Rabbim iki cihanda maddeten ve manen bu camianın kalkınmasını ve birçok hayırlara vesile olmasını müyesser eylesin!
 
Rabbim, gücü zalimlerden alıp mazlumlara en yakın zamanda iade eylesin. Amin! (Cübbeli)

 

Bu haber toplam 3890 defa okunmuştur
SALİH MİRZABEYOĞLU
kemal
Esas unutulano. Ne oldu bu insana yıllardır haber yok
17 Şubat 2012 Cuma 08:05
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri