Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cübbeli'den MHP'ye Sınırsız Destek

26.04.2011 13:11
Bozkurt polemiğine Cübbeli Ahmet Hoca ismiyle tanınan Ahmet Ünlü de katıldı. Alparslan Türkeş ile ilgili özel anılarını aktaran Cübbeli, 'Bozkurt'lara sahip çıktı.

Cubbeli Ahmet Hoca Ortadoğu Gazetesine konuştu;

"Alparslan Türkeş vaazlarıma hep yardımcı oluyordu. Burası vatandır, burası Türkiye'dir. Biz vatan düşkünüyüz. Biz bayrak meraklısıyız. Şimdi, özellikle Türkeşçiler'in vatan hassasiyetleri çoktur. Bayrağa özel önem verirler. Bunu inkar eden din kardeşlerimiz var. Özellikle orda Türkeş lafı telafuz edilmiş. Alparslan Türkeş vatan sevdalısıydı.

Ölümünden bir hafta evvel yine randevumuz vardı. Benim vaazlarıma hep yardımcı oluyordu. Telefonlar ediyordu. Mani çıkan yerlerde 'konuşturun hocayı'diyordu. Çünkü Türk milletini seven bir adamdı. Türk milletinin İslam'la şereflendiğini düşünürdü. Ama İslam'ın da Türk milletinden çok fayda gördüğünü bilen birisiydi."

Türkiye'nin üzerinde oyunlar oynandığını savunan Ünlü, "Yahudi'nin emelleri var. Büyük İsrail projesi var. Bütün bu düzenler içerisinde Türkiye'de ki Ehli Sünnet Mezhebini, Osmanlı ecdadımızdan kalan şu düzgün yolumuzu bozdurmak için seferber olmuşlar milyon, milyar dolarlık bütçeler ayırmışlar, memleketi böyle karıştırıyorlar. Bizim gibi garipler de işte size geliyoruz, sizlerle sohbet yapıyoruz çıkıyoruz gidiyoruz. Allah bu memeleketi bozkurtsuz bırakmasın" diye konuştu. 

Bu haber toplam 8700 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri