Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu ülkeye diz çöktüremeyeceksiniz

24.08.2016 12:55
Cumhurbaşkanı Erdoğan, dost düşman herkese seslenerek "Bu ülkeye boyun eğdiremeyeceksiniz, diz çöktüremeyeceksiniz" dedi..

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe'de yaptığı konuşmasında son dönemde yaşanan terör olaylarına işaret ederek, "Bunlar sanıyorlar ki her saldırıda zayıflıyoruz, tam tersine güçleniyoruz." dedi ve şu ifadeleri kullandı;

"VERİLMEK İSTENEN MESAJA CEVAP VERİYORUZ"

"Tüm terör örgütlerini üzerimize salanlar bu oyunun deşifre olduğunu görmeliler. Son dönemde yoğunlaşan terör olaylarıyla verilmek istenen mesaja cevap veriyoruz;

Erdoğan: Bu ülkeye diz çöktüremeyeceksiniz VİDEO

"BU ÜLKEYE DİZ ÇÖKTÜREMEYECEKSİNİZ"

Tekrar ifade ediyorum, başaramayacaksınız. Milletimizi bölemeyeceksiniz, bayrağımızı indiremeyeceksiniz, vatanımızı parçalayamayacaksınız, devletimizi yıkamayacaksınız, ezanlarımızı susturamayacaksınız, bu ülkeye diz çöktüremeyeceksiniz, bu halka boyunduruk vuramayacaksınız. 1000 yıldır yürüdüğümüz bu yoldan bizi geri döndüremeyeceksiniz, ülkemizi hedeflerinden vazgeçiremeyeceksiniz.

Bunlar sanıyorlar ki her saldırıda zayıflıyoruz, tam tersine güçleniyoruz. Dabba var ya, dericilerin, deriye vurdukça hem güzelleşir, hem güçlenir; işte böyle."

Bu haber toplam 2026 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri